Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kismellű (A) lány/nő társaim...

Kismellű (A) lány/nő társaim . Ti elfogadjátok magatokat, hogy viszonyultok a melleitekhez?

Figyelt kérdés
Elfogadjátok magatokat ? Én ettől kevesebbnek érzem magam , és elég nehezen megy az önmagam elfogadása. Még nem volt kapcsolatom . Ez a tény befolyásolja egy kapcsolat minőségét , létrejöttét stb ? A barátotok , párotok elfogat titeket ugy ahogy vagytok ? 19L
2017. aug. 29. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egy srác a cicid miatt fog szeretni az már régen rossz.
2017. aug. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
En 35/L vagyok es igy ket gyerek szoptatasan tul nagyon dijazom, hogy nem kell azon aggodnom, hogy logna a mellem. A-s volt, most inkabb B-s es meg mindig siman tudok melltarto nelkul hordani felsoket. Futas kozben sem faj es hason alszom. Ennel nagyobb problemad ne legyen az eletben, azt kivanom!
2017. aug. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia! Először is bocsi, hogy írok, nekem nem A-s a mellem de úgy éreztem írnom kell.

Először is egyáltalán ne érezd magad kevesebbnek mert NEM VAGY.

Vannak akik a pici melleket szeretik, sőt, undorodnak a nagyobbtól. Sőt, azok a férfiak elkerülnek akik csak a mellre mennek, de az ilyenért egyáltalán nem kár!

Meglehet hogy még nagyobb lesz a melled, terhesség után több pici mellű ismerősömnek lett szép és nem lógós melle. Igen a gravitáció is a te oldaladon van.

És tudom, könnyű mondani hogy legyél büszke és ne sajnáld, de tényleg, ne tartsd magad kevesebbnek egy méretnél.Nem ez határoz meg téged, aki ez alapján ítél azért már alapból nem kár és csak önmagát minősíti.


Hogyha mindez nem segít, akkor még mindig ott van a műtét, de szerintem mindenképp várj terhességig, már ha persze szeretnél majd egyszer babát :)


Hidd el, szép vagy te így is! :)

2017. aug. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem érzem magam ettők kevesebbnek, szép formás kerek a mellem, nem kell nekem nagyobb. A barátomnak is tetszik
2017. aug. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ah, nekem kicsi, de egyáltalán nem zavar, egy jó push up-al dekoltázsod is lesz. A pasiknak egyébként nem ez számít, ismertem olyanokat, akik nagy mell mániásak, aztán az egyik barátnömbe estek bele, aki kb. 65a, nincs is melle, de tök jó alakja van, jófej.
2017. aug. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!