Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek, ha a szüleite...

Merci Tóka kérdése:

Ti mit tennétek, ha a szüleitek nem bíznának bennetek, de erre nem adtatok okot?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Mostanában nagyon sokat veszekszünk a szüleimmel, mert nem bíznak bennem eléggé. Erre pedig nem adtam okot. Nem hazudok, nem iszom és dohányzom, szinte mindig itthon vagyok, nem nagyon járok el sehova.

Sajnos többször előfordult már, hogy át néztek kivel beszélek Messengeren/viberen. És ahogy ők nem biznak bennem, úgy sajnos én sem bennük.


2017. nov. 23. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Te bízol bennük?
2017. nov. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nem lehet velük semmit megbeszélni. Nevelőapukám van,őt nem érdeklem. Anyukám pedig mindig dolgozik, ha pedig itthon van, vitatkozunk és elmond mindennek.

Nagyon sokszor előfordult az is, hogy olyannal gyanusítottak, amihez semmi közöm nemvolt.

2017. nov. 23. 17:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenek volrak, semmit se tehettem.Ma mar anyakent maximalisan bizom a lanyomban soha nem.kutatok nala.
2017. nov. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És te hagyod hogy átnézzék a privát levelezésidet?


Amúgy meg pont ezzel lehet egy gyereket hazudozásra nevelni ha semmi teret nem hagyunk neki....

Kitalálom! Első szülött gyerek vagy. Ebben nem vagyok biztos, de úgy érzem egyke is. Szóval szüleidnek nincs sok tapasztalata és féltenek.

Nagyon rossz helyzet.

2017. nov. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, első szülött vagyok, de van egy öcsém és neki sokkal több mindent engednek.
2017. nov. 25. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!