Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy este tízkor anyámék Iphoneját kell beállítanom, de abbahagytam, mivel majdnem leragadnak a szemeim, ezért elmondanak mindennek és azzal fenyegetnek, hogy a héten nem kapok kaját?

Figyelt kérdés
Mindennap nyolckor esek haza, tanulok és edzes egész nap, péntek este tizenegykor meg szeretném végre kipihenni magamat, szerintetek is egy szerencsétlen vagyok?Mert szerintem nem, csak nekik egyszerre kell az újájfon.
2017. nov. 24. 23:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Érdekes, mikor ide kell írogatni akkor már nem vagy álmos. Kamu kérdés.
2017. nov. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Ritka bunkók és gyereknevelésre alkalmatlanok a szüleid
2017. nov. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
És miért ilyen sürgős? Elutazik, vagy mi?
2017. nov. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Első válaszolóval értek egyet.
2017. nov. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Azért egy telefont beállítani nem több órás munka, hanem Max egy fél óra. Amúgy meg olyan álmos nem lehetsz, ha negyed 12 kor még voltál olyan éber, hogyne kiirj egy kérdést
2017. nov. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Nekkira b▪zi vagy, higy ilyen kamu kerdesel hergeled a nepet, es mekkira primitiv bunki az a valaszolo, aki egybol harapott is ra, es elkezdte szidni a szuleid....
2017. nov. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%

Nem normális.


Nem tudom mit jelent nálatok a "beállítás", de nem hiszem hogy ios kernelt fejlesztettél, szóval amennyi idő volt kiírni ezt a kérdést, annyi idő alatt nyugodtan "beállíthattad" volna azt az ájfónt.

2017. nov. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem, szerencsétlen nem vagy, de ritka bunkó igen.
2017. nov. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Annyira szeretem, hogy egy normális kérdést nem lehet kiírni, mert egyből jön mindenki, hogy kamu. Honnan a tökömből tudjátok, talán itt voltatok tegnap vagy bármelyik nap? Az iCloud mentést megkellett csinálni mindkettőnek a régi telefonján, kb. hatodszorra sikerült, az új telefon pedig még akkor sem érzékelte, aztán rá kellett raknom a több mint 2.000 képüket a laptopomra, onnan meg CD-re, de még akkor sem volt jó, mert a kontaktok se maradtak meg, csináltam még egy mentést, az megint nem sikerült és akkor fejeztem be, kb 20 másodperc alatt kiírtam a kérdést, mert érdekelt VOLNA az emberek véleménye, aztán aludtam. Kösz gyakorikérdések közösség. Az meg egy másik, hogy nem vagyok egy nagy telefonzseni, és lehet hogy tök rosszul csináltam, de az meg nem az én hibám, mert sose csináltam még ilyet.
2017. nov. 25. 09:56
 10/11 anonim ***** válasza:
30%

Híhetőbb lett volna, ha másnap reggel írod ki, mert ha én annyira nagyon álmos vagyok, hogy majdnem összeesek, akkor bedőlök az ágyba és alszom.


Ha igaz is a kérdésed akkor is elég gáz, hogy nem tudod ennyire összeszedni magad.

2017. nov. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!