Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy este tízkor anyámék Iphoneját kell beállítanom, de abbahagytam, mivel majdnem leragadnak a szemeim, ezért elmondanak mindennek és azzal fenyegetnek, hogy a héten nem kapok kaját?

Figyelt kérdés
Mindennap nyolckor esek haza, tanulok és edzes egész nap, péntek este tizenegykor meg szeretném végre kipihenni magamat, szerintetek is egy szerencsétlen vagyok?Mert szerintem nem, csak nekik egyszerre kell az újájfon.
2017. nov. 24. 23:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Itt mindenki hibázott.

Te abban, hogy negyed 12-kor még kérdést írsz, de nem állítod be a telefont.

Ők pedig azért, mert ilyen cirkuszt levágnak egy hülye telefonért... Ez beteges. Persze ha egy tini vágná le ugyanezt a hisztit az iPhone-ért, akkor elmondanák mindenféle elkényeztetett kis izének.


22/N

2017. nov. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!