Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg apámnak?

Hogy mondjam meg apámnak?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak de két hetente járok apámhoz. Van facebookom es már direkt nem rakok ki képeket mert apám folyton likolja meg hozzászólogat hogy mennyire imád meg szeret meg mit tudom en. (Egyáltalán nincs jó kapcsolatunk sot... ) ez csak a kulvilag fele torteno kepmutatas reszerol. Instagrammon egyszer be akart kovetni de azt mondtam hogy nem hasznalom. Oda rendszeresen teszek ki kepeket sok srac is kovet meg viszonylag sok kovetom van. Apam megint be akart kovetni (privat a fiokom) nem fogadtam el. De hogy mondjam el apamnak hogy nem akarom hogy kovessen instan? Semmi koze hogy mikor mit csinalok.

2017. nov. 26. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Változtass nevet profilképet, vagy tiltsd le akkor ne is tud megtalálni
2017. nov. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Huh az internet átkai, ezt a nagy dilemmát._. Tiltsd le...
2017. nov. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Nem kell ennyire exhibicionistának lenni.
2017. nov. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Két dolog. Ha kiskorú vagy, apádnak van hozzá köze mit csinálsz. A másik szánalmas hogy ezzel fényeznéd magad: Nem vagy értékes attól hogy követnek az instán meg a facebookon. Semmit sem jelent, ettől még lazán egy kis senki vagy.
2017. nov. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előttem szólóval egyetértek. Nem tudjuk hány éves vagy valószínű 12-16 között, gondolkozz el inkább. Normálisan is meg lehet vele beszélni a dolgot, ha meg nem bírod vagy nem tetszik igényt a kapcsolatra, tiltsad. De akkor zsebpénzért se kuncsorogjál.
2017. nov. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!