Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerinted szeretni kell...

Szerinted szeretni kell valakit csupán azért, mert a szülőd?

Figyelt kérdés
2017. nov. 29. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem mindenkit szeretni kell,a szüleidet főleg.


De az nem azt jelenti hogy ha bántalmaz vagy zsarol vagy ilyesmi akkor tűrnöd kell.

2017. nov. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Csupán azért, mert a szülőm, nem.
2017. nov. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Az én legközelebbi hímnemű felmenőm egy éves korom után, miután Anyámtól elvált sosem nyitotta rám az ajtót, Anyámról, s a Nagyszüleimről pedig rágalmakat terjesztett, amiket aztán hallgathattam az iskolában is. Ő lelépett egy másik nővel, s előtte Édesanyámnak megígérte, hogy a büdös életben nem kapok tőle egy k***a fillért sem. Nem is küldött sem ő sem a szülei még egy üdvözlőlapot sem se születésnapomra, se névnapomra, se karácsonyra. Nos, az ilyen alakon, akit hiba lenne "apának" nevezni, mert nem több mint egy spermadonor, nincs mit szeretni.
2017. nov. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tyttöö ***** válasza:
31%
ezt nevezik feltétlen szeretetnek
2017. nov. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Szeretned senkit sem kötelező. Legyen ez inkább tisztelet. Engem nem édesanyám nevelt fel hanem a nagymamámék nekem ők voltak és maradnak anya és apa őket nagyon szeretem és tisztelem. De a vér szerinti anyukámmal nincs meg az anya-lánya viszony sok a vita is néha nem tud elviselni. Valószinű ezért nem ő nevelt. Őt tisztelem mert világra hozott. De a szülő gyerek kapcsolat nagyon sok mindenen múlik :)
2017. nov. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Miért kell azért valakit tisztelni, mert világra hozott? Egy utolsó rühes drogos qurwa is megtud szülni egy gyereket, ez nem nagy eredmény.
2017. nov. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Senkit sem vagy köteles szeretni, ezt nem lehet kierőszakolni.
2017. nov. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!