Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményetek szerint a "...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek szerint a " virtualis szerelem" milyen nagy buktatokkal birhat? Egyaltalan, bele lehet szeretni valakibe " nulladik latasra", csupan ugy, hogy leveleket, uzeneteket kuldesz a masiknak?

Figyelt kérdés
Nem rolam van szo, rég hazas vagyok, csupan ez jar a fejemben- mi van akkor, ha valaki neten ismer meg valakit, valoban lehet-e igazi szerelmet érezni rovid idon belul a masik irant? Kulonosen, ha a a két félnek nincs lehetosége belathato idon belul " éloben" is talalkozni- mert vagy messze vannak, vagy munka, suli, stb... Valoban "igazi szerelem" ez, vagy csupan .. szerelmesek lesznek a szerelembe magaba a virtualis ismerkedok? Ti hogyan gondoljatok?
2011. jan. 4. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan. Szerintem szerelmesek lesznek magába a szerelembe. Alkotnak egy idealizált képet a másikról, ami sokszor nem fedi a valóságot, és abba az idealizált képbe szeretnek bele. Elég rizikós, mivel élőben minden teljesen más. Sok interneten szövődött kapcsolat ezért sem megy tovább az első találkozás után.
2011. jan. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak 14 éves vagyok, ez igaz, de nekem sikerült ilyen módon szerelembe esni:$ És már több, mint 11 hónapja tart a szerelem úgy, hogy nagyon sokáig nem találkoztunk. Aztán nyáron eljött hozzánk, és nagyon jól elvoltunk úgy is. Sokkal másabb volt élőben, mint neten keresztül, de pozitív értelemben. Utána én mentem hozzájuk, már kicsit jobban feloldódtunk, mert ugye az első találkozás sem volt feszültségmentes, az ölelésig jutottunk el akkor:) A 2. találkozásnál már csók is volt, jobban tudtunk beszélgetni is. Később kiderült, hogy a szülei valami miatt nem akarják engedni, hogy találkozzunk. Pedig tényleg nem voltam sem illetlen, semmi rosszat nem tettem...:( Nem értem... Azóta átlagosan 1,5 havonta tudunk találkozni titokban. Már olyan szinten hiányzik, hogy az hihetetlen. Nagyon szeretem, és nem akarom, hogy ennek az egésznek vége legyen. Ő lett a legjobb barátom, mindenről kötetlenül tudunk beszélgetni. Remélem, hogy mi abba a kevés kivételbe tartozunk, hogy a kamasszerelem örökké tart, és a kapcsolatunk túléli a távolságot:)
2011. jan. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igaz dolgokat mondsz 1. válaszoló az idealizált képről. De ha szerencséje van a párnak akkor olyan is lesz mint amilyennek képzelték 1mást. Én is beleszerettem - na jó +kedveltem - egy lányt akit neten ismertem + és hónapokig csak levél, aztán már telefon, aztán találkozás; ennek 1,5 éve de most akarunk összeköltözni. Úgyhogy a társkeresés terén télleg szerencsém volt. De érdemes próbálkozni így, annak akinke nincs pőárja mert ha +próbálod akkor van pár % esélyes, viszont ha nem akkor semmi esélyed.

Nekem nem volt más lehetősgem csak a netes ismerkedés.

1ébként ha nem látod rögtön legalább nem lehet korai véleményed és így csak később alakul ki és még izgalmasabb :)

2011. jan. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!