Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges hogy nem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy nem egy bizonyos fiú hiányzik csupán a szerelem? Az érzés, hogy van ki szeret és van akit szeretek? Lehetséges hogy már nem is szeretem? Csak az miatt, hogy tudjak kit szeretni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
érzésekről beszélünk, ott bármi megtörténhet
2009. aug. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem a pálinkát lassan és céltudatosan kell inni, hogy a villamos vezetője rükvercben tudjon továbbhaladni, és a kakukkos óra tartó állványa vízszintes legyen a tűz szintjével, nehogy véletlenül a kakas megbotoljon a küszöbben.
2009. aug. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

AZ MIATT....áááááááááá na mind1 Ha sokáig nem volt b.nőd vagy pasid akkor lehet.

15/f

~RSK~

2009. aug. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy. Mert ha kis tini vagy, akkor szerintem fogalmad sincs róla, mi a szerelem és az, hogy önzetlenül, magadat elfelejtve szeretni a másikat. Ahhoz is érni kell. :) Vagy az is lehet, hogy ez családi okokból származik, hogy vágysz valakire, hogy törődjön veled. Vagy az is lehet, hogy csupán a kíváncsiság vezérel. Ennyiből nem sokat tudni meg sajnos.
2009. aug. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat:)
2009. aug. 27. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!