Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan szülő, akinek a...

Van itt olyan szülő, akinek a gyermeke transszexuális, vagy crossdresser? Hogyan éltétek/élitek meg az ilyesmit?

Figyelt kérdés

Természetesen a másik fél véleménye is érdekel.


Transszexuális=szeretne ellenkező nemű lenni


Crossdresser=alkalmanként az ellenkező nem ruháiba öltözik, különféle okok miatt


Visszakérdezni szabad!


2017. dec. 1. 16:40
 1/9 anonim válasza:
100%

en egy FTM vagyok

a csaladbol csak egy valaki tudja a tesom, masnak ugy se fogom elmondani, mert igy is total kiakadnak, hogy nincs baratom es mikor fogok szulni

ha tehetem akkor soha nem fogom nekik elmondani, igaz kb 1000 km valaszt el minket

2017. dec. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%

#1


Csak érdeklődésképpen, mi a csuda az az FTM?

2017. dec. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Female to male

Nőből férfi

2017. dec. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Female to Male


Nőből férfi lesz

2017. dec. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
40%
Figyelj se nem vagyok szulo se nem vagyok transzex, se nem crossdresser! Viszont! En baromira orulnek ha a gyerekem bevallana nekem ilyesmit! Figyelj 2018-at irunk hamarosan! Ebbe a vilagba mar barmi megtortenhet erted? Szard le mit szol a szomszed mit szol barki a gyerekedrol! Szeresd ugyanugy mert a mai vilagba (foleg amerikaba) ezek mar tokre elfogadott dolgok! Sot valahol meg meno is! Ha neheezn tudod feldolgozni a legjobb tanacsom hogy menj fel az internetre es olvasgass ezzel kapcsolatos cikkeket vagy nezz videokat! Hidd el segiteni fog! A gyermekedet meg puszilom es koszonom hogy szinesebbe teszi ezt az elcseszett szurke vilagot! ;)))
2017. dec. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Megbocsáss, de valamibe hadd javítsak bele:


A traszneműség nem arról szól, hogy szeretne-e vagy sem átoperálásra menni!


A transzneműség egy állapot, amikor a testi neméhez képest agyilag, pszichológiailag az ellenkező neműkre jellemző személyiséggel, lelkivilággal, képességekkel, érdeklődéssel bír az illető. A saját nemére jellemző tulajdonságok, képességek viszont hiányoznak belőle, ha agyonütik se fogja tudni teljesíteni a rá kiszabott viselkedési elvárásokat.


Az az ember is transznemű, aki még fel se fogta a saját transzneműségét, vagy akár egész életében nem fogja fel, másságát félremagyarázza, nem tud róla. Az is transznemű, aki történetesen nem szeretne ellenkező nemű lenni, de mégis az. Ez egy állapot, nem pedig akarás kérdése. Az átalakulni vágyás inkább annak következménye, hogy a társadalom minden pillanatát keményen megnyomorítja (kineveti, megalázza) az ilyen embereknek. Bizonyos viselkedést a társadalom csak bizonyos nem számára engedélyez. Ha valaki "élni" akar, kénytelen olyan neműként megjelenni, amiben lehet úgy élni. Nem biztos, hogy egy lakatlan szigeten vagy a transzneműek bolygóján kialakulna ilyen átalakulási vágy. Ha macskának születsz, az a természetes, hogy bundád és négy lábad van. (Kivéve, ha az összes többi macskának 8 lába van, és egész életedben végigaláznak miatta, hogy neked nincs annyi, milyen béna vagy, bújjál el, mert leköpünk, ha előjössz.)


"Szeretne ellenkező nemű lenni"? Nem szeretne, hanem már most is az, mindig is az volt. Amúgy meg lehet, hogy épp azt kívánja, hogy bárcsak normál, testével azonos személyisége lenne.


Anyám is folyton hajtogatta: bárcsak férfi lenne, egy nő csak cseléd. Halál komolyan is gondolta. Szó nem volt ott transzneműségről persze. Ahhoz képben kellett volna lennie az autószereléssel meg az esti focimeccs eredményéve is... Két perc alatt pofára esett volna, ha férfiak közt kellett volna megállnia a helyét.

2017. dec. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6-os jól mondja, kissé esetlenül fejeztem ki magam.

5-ösnek azt, hogy én nem a szülő vagyok.

2017. dec. 1. 23:29
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek női ruhákba bújni, bár nem azért, mert olyan jól áll, hanem mert kellemesebb, szabadabb érzés, illetve szexuális hatása is van rám. Anya biztos tudja, de nem tette még szóvá, apát nem tudom. Én igyekszem titokban tartani előttük, mert egyébként szégyellem, hogy erre vágyom.


24/F

2017. dec. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én CD vagyok. Anyu egyedül nevelt. Elsőként az ő ruháit, fehérneműit vettem fel.Lebuktam. Hosszasan beszélgettünk. Elmondtam neki hogy jó érzés nőnek öltözni. Hosszú beszélgetés volt, de végén beletörődött,és adott nekem egy pár ruhát, szoknyát, blúzt.Fehérneműt is kaptam, de azt vett nekem, amik csak az enyámek voltak. Néha otthon segített sminkelni.Mostmár elköltöztem otthonról, és csak a négyfal közt élek szenvedélyemnek. Volt amikor el kellett folytani ezt a szokásom, az nagyon feszült időszak volt. Végülis jó volt hogy megengedte, és főleg titokban tartotta. Jó volt hogy úgy kezelt ezután mintha a lánya lennék.
2017. dec. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!