Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudom eldonteni hogy az...

Nem tudom eldonteni hogy az meg a normalis kategoriaba sorolhato-e ahogy az anyam beszel velem. Szerintetek? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Ma reggel bejott a szobamba,es meglatta hogy kupi van. Emiatt elkezdett ordibalni,csapkodni,dobalgatni ezt-azt. Olyanokat mondott nekem,hogy egy budos k***a vagyok,mg hogy tonkre tettem az eletet,haltam volna meg, takarodjak ki a hazabol,meg mar a vege fele felemeltem a hangomat ra,es azt mondta hogyha nem fogom be akkor megol. Ez par dolog a sok kozul. Azon gondolkozom hogy ez mas csaladoknal is elofordul hogyha idegesek vagy ez mar nem normalis?

2017. dec. 2. 10:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. Anyám pont ilyen, 4 hét múlva születik a kislányom, nem tartom és ezután sem fogom tartani vele a kapcsolatot. 28 éves vagyok, most vagyok lelkileg jobban, rengeteg energiát elrabolt tőlem. Jah , amúgy ő sem keres, ennyit a fene nagy anyai ösztöneiről.
2017. dec. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Hát nem normális de sok családnál van ilyen
2017. dec. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Sok lelki beteg embernek nincsen betegségtudata. Egyszerűen nem hiszik el, nem ismerik be. Ha már belátják, és fel is vállalják mások előtt, netán segítséget is képesek kérni, akkor az már a fél gyógyulás.

Én egy két ilyen balhéról hangfelvételt készítenék, és tényleg elmennék pszichológushoz, vagy ilyesmi helyre, és segítséget kérnék.

Amit tesz az meg már kimeríti a verbális bántalmazás fogalmát, ami nem nevelési célzatú szadizmus szerintem. Szóval teljesen indokolt a bizonyítékgyűjtés és segítségkérés.

Hány éves is vagy?

2017. dec. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Másik taktika:

Sírás helyett, valami váratlan dolgot tennél, Pl. rákérdeznél, hogy őt is bántották a szülei? Vele is így beszéltek, mert akkor meg tudod érteni, de szerinte jót tett az neki?


Meg kérdésekkel rávezetni, hogy szerinte milyen az ideális szülő.

Ki a felelős azért, hogy te megszülettél?

Kire dühös tulajdonképpen?

Milyen szülőnek és embernek tartja magát?


De végig tartsad meg a nyugalmadat. Amikor veszekszik veled, akkor nem rád haragszik, hanem magával van problémája, csak azzal nem tud szembesülni, így rád pakolja. Ez mondjuk beteges és tisztességtelen veled szemben.


Harmadik lehetőség: az ő indulatát hárítod: Miért szült, ha nem akart?!

Meg hasonlók.

Nekem is írhatsz privátban.

C.

2017. dec. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 gamer80 válasza:
Vedd fel apukáddal a kapcsolatot ő biztos segít!
2017. dec. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!