Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem hagyja, hogy segítse...

Miért nem hagyja, hogy segítsek neki?

Figyelt kérdés

Anyukámnak úgy tűnik sosincs ideje,mindig kapkod mielőtt dolgozni megy.Folyamatosan azt hajtogatja,hogy mennyi mindent kell csinálnia.Gondoltam elmosogatok hogy annyival kevesebb legyen neki,de ingerülten azt mondta hogy ne nyúljak hozzá,de mondtam hogy tele van a mosogató,erre Ő elkezdett mosogatni...

Amikor délelőttös akkor megcsinálom mielőtt suliba megyek.



2017. dec. 2. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyàm ugyanez.Màr 41 vagyok ès mèg mindig nem engedi.Mèg akkor is duzzogott meg morgott, mikor kèt ève stroja volt ès kènytelen volt elviselni a segítsègemet.Persze ő egyszerre ott van kèrès nèlkül mikor kell.Ilyenek.Nem lehet rajtuk segíteni:)
2017. dec. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy szeretnél neki segíteni de nem tudsz
2017. dec. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Az ilyenek azert nem fogadjak el a segitseget, mert ugy gondoljak, hogy ok tudjak csak megcsinalni tokeletesen. A masik oldalok, hogy allandoan sirnak, hogy nekik mennyi dolguk van, nem segit nekik senki, mindent ok csinalnak. Ez is egyfajta psziches betegseg. Rajuk kell hagyni, hadd kapkodjanak, hadd szenvedjenek magukban. Mast senki nem tud csinalni nekik.
2017. dec. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden az önbizalomhiányra vezethető vissza. El akarja hitetni magával, hogy ő nélkülözhetetlen. Pszichológusra lenne szüksége, de úgyse megy el.
2017. dec. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert mártirkodik... le kell szarni, hadd szenvedjen, ugysem jo neki soha semmi.
2017. dec. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!