Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednéd 16 éves lányodnak,...

Megengednéd 16 éves lányodnak, hogy saját pénzéből műszempillát rakasson fel?

Figyelt kérdés
2017. dec. 2. 14:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%

Mostanában hatalmas divat lett a műszempilla, még azok közül is sokan csináltatnak, akik elítélték korábban az ilyesmiket.

Egy jó szakmember tud csinálni olyan ízléses pillát, amiről aki nem ért a témához, meg sem mondja, hogy mű.

Szóval én ilyen helyre elengedném, de ezzel meg az a gond, hogy egy jó szakembert meg kell fizetni.

Van 3-4 hetente 10 ezer forintja töltésre?

Jó persze, le lehet szedetni ha elfogy rá a keret, de ezt úgy van értelme csinálni, hogy folyamatosan van töltve.

Szóval ezt megengedném, de azt nem,hogy undorító műanyag póklábakat rakasson és az utcán előbb forduljon be a szempillája, mint ő maga.

Ugyanúgy a műkörmöt is engedném, ha ízlésesen lenne megcsinálva és vigyázna rá.

De órmótlan fördmedvényeket nem engednék, ne tegye magát nevetségessé.

2017. dec. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
35%
Akár milyen profi szakmeberrel csináltatják meg,messziről látszik ha valakinek mű pillái vannak:D
2017. dec. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
34%

Az a baj, hogy akik itt ennyire tiltjak es aztmondjak feltuno a tincses es soros pillakra gondolnak, amirol tenyleg ordit, hogy mu:D

A szempillasok viszont a sajat szempillara ragasztva teszik ra a pillat( vagy pillakat). Nem csak ugy radobaljak, egy jobb szakember a sajat szemformahoz es az "alany" kivansagat meghallgatva teszi fel. Tehat ha termeszetest akar, az lesz.

Egyebkent ez, ahogy mas is irta eleg draga 10-15ezer/alkalom.

Egyebkent en 17 eves vagyok es 1D-t csinaltattam nemreg, egyetlen ember sem vette eszre, hogy mu, mindenki csak dicserte milyen szep a szempillam es a szemem ( es ugye ez az a korosztaly, akiknel a szempilla eleg nepszeru, tehat ha mu hatasu lenne eszrevennek)

Ha barki leakar pontozni, hat tegye, valoszinuleg nem igazan tud semmit az egeszrol, csak hajtja, hogy 16-17evesen miert akar egy lany kicsit szepitkezni, miert erdeklik az ilyen dolgok es fujj....

2017. dec. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
34%

Tudom,hogy milyen technikákkal milyen műszempillát lehet felrakatni,sok ismerősömön láttam. De akkor is látszik,hogy mű.

Nekem ugyan olyan,mint a póthaj. Egy becsapás az egész. Ráadásul feltűnőbb a műszempilla.

2017. dec. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
53%
Én pont azt írtam,h nem tiltom el a lányom ettől, azt csinál a külsejvelamit akar, de sajnálnám,hogy a szépségét eltorzítja vele.
2017. dec. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
68%

Akkor mit szóljak én, akinek a felnőtt huszonéves lányának akkora szempillái vannak, ha kifesti spirállal, hogy mindenki azt gondolja, nem a sajátja? Ráadásul nagy szemei is vannak, olyan, mint egy katicabogár. :D

Csak zárójelben jegyzem meg, tőlem örökölte, de amikor én festettem, minden nap, akkor még nem volt divatban a műszempilla, nem is feltételezték rólam. Most már más a helyzet, nem győzi mondogatni, hogy az a sajátja. Erről a verzióról még nem írt ennél a kérdésnél senki. Van, akiknek alapból nagyok a szempillái, ha kifesti, akkor már műnek tűnik? Azért írtam csak le, mert aki nagyon ellenzi a műt, ilyen is létezik...

Jah, mielőtt kisebbséginek gondolnátok, szőke, zöld szemű. :)


Kérdező: neked pedig annyit írok, hogy csak mágneses szolidat, és csak akkor, ha alkalomra csináltatod. Ha kicsik a szempilláid, nagyon jó minőségű vízálló szempillaspirálok léteznek már, amit este simán lemosol. Volt, nincs! :)

2017. dec. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!