A lányom honnan tudta?

Figyelt kérdés

Volt egy tinikori nagy szerelmem , akivel fantasztikus volt a szex , persze most 40 eves vagyok es mindez a múlté.

10 eve szultem es soha nem beszeltem senkinek többet az elsö szerelmemröl .

Egyszer lespóroltam a fotóját az exnek a facebookról es a lanyom megtalalta a mobilomban. Amikor meglatta a pasit , ranezett es kimondta a becenevet , amin szólitottam intim pillanatainkban a volt barátom .

Honnan tudhatta, ez paranormalis szerintem



2017. dec. 6. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy most az ö barátja
2017. dec. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Hát, ha háromcentis fogak lógnak ki mosoly közben a szájából, és a titkos beceneve Lófogú volt, akkor van rá teljesen racionális magyarázat.:D
2017. dec. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
1. Egy 10 évesnek? :D
2017. dec. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem őriztél meg régi leveleket, képeslapokat, fényképeket valahol egy fiók mélyén, egy-két szóval a hátulján? - Mert akkor megtalálta :D
2017. dec. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Erösen kérdéses, hogy mi az a becenév, mert ha ránézetre ez jut eszébe a legtöbb embernek, akkor érthetö, ha egész különleges, akkor te említetted valamikor és a lányod hallotta. Meg az sem kizárt, hogy valahonan tényleg ismeri, vagy más valakinél látta az illetö képét ezzel a névvel.


De a legegyszerübb az lenne, ha megkérdeznéd töle, miért így nevezi!

2017. dec. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jót röhögtem, ahogy kikívánkozott belőled hogy "fantasztikus volt a szex" a csókával, mintha bármi köze lenne a kérdéshez...
2017. dec. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!