Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Visszafelé fejlődünk? A 2...

Visszafelé fejlődünk? A 2 éves lányom fél évvel ezelőtt már tudta az alapszíneket és aszerint válogatott is ha kértem, most pedig nem csinálja már.

Figyelt kérdés
Kérdezem, nem mondja meg,nem is mutatja. Volt valakinél ilyesmi?
2011. okt. 17. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak dacos, és most nem akarja. Várj egy kis időt, ne piszkáld ezzel a témával, aztán majd 1-2 hét múlva próbáld újra.
2011. okt. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy sokszor nyaggatod vele és unja?
2011. okt. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem dehogy!! Havi egyszer megpróbálkozok vele, de nem úgy kell elképzelni hogy leültetem és akkor na most kislányom sorold fel milyen színű a maci meg a kocka, hanem így játékosan szinte észrevétlenül. Piros tányért kéred vagy a kéket? Mondja hogy piros és elveszi a kéket közben......

szóval mintha összekavarodott volna benne ez az egész.

2011. okt. 17. 14:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt mar tudja, nem akar "produkalni". Csinaltass vele valami ujat, amit elvez.
2011. okt. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én három évesem mostanában így számol:

1,5,6,7,8,9,10,2,3,4

És jókat röhög, amikor próbálom rávenni a "normális" számolásra.

Most már szóba sem hozom, majd leszokik róla... :)

2011. okt. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs kistesó?
2011. okt. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de igen, de csak egy hónapos. És már hónapok óta van ez hogy nem tudja, de remélem így van ahogy írtátok, hogy most unja de amúgy tudja ugyanúgy.
2011. okt. 18. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!