Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy szakadjak le a családomról?

Hogy szakadjak le a családomról?

Figyelt kérdés

20 éves egyetemista vagyok, még itthon élek. Vannak barátaim, párom is, szóval egy egész kiegyensúlyozott ember vagyok most már (régebben ez kevésbé volt így).


Szüleimmel elég jó a kapcsolatom igazából, rengeteg mindent meg tudunk beszélni és (főleg gyerekkoromhoz képest) nagyon elfogadóak velem. Csak annyi a bajom, hogy nagyon ragaszkodunk egymáshoz, nem igazán látom, hogy a leválás mikor jöhet majd. Nagyon egymás köré épült az életünk és ha ebből kiszakadnék, akkor tuti nem esne jól senkinek (főleg anyámnak). Lassan próbáljak meg ebből a körből kimászni és mutassam meg, hogy egymással is jól elvannak? Ha igen, ezt hogyan? Vagy ha nem ez, akkor milyen megoldás lehet erre?



2017. dec. 7. 00:21
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Érdekes párkapcsolat az, ahol sokkal jobban ragaszkodsz a szülőkhöz ahelyett, hogy már a pároddal terveznél. Kivéve persze, ha valami kb. 2 hónapos kapcsolatkezdeményt nevezel párodnak.
2017. dec. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%

Kezdd el már most a leválást, "Petinél alszok, holnap jövök", utazz el barátnökkel hosszú hétvégére, stb. Jo a családi összetartás, de az, hogy nem tudtok meglenni egymás nélkül, nem egészséges.


Vagy csinálod igy, vagy irto nagy sirások balhé és zsarolás közepette NEM fogsz végül semerre menni és.örökké amyud szoknyája mellett fogsz élni.


Nálunk az utso honapban - hiába tudattam, hogy fél év mulva legkésöbb lelépek a páromhoz - ordibálás, hálátlan szmét, megölöm magam és társai mentek.

Az, akinél laktam, egyedül élt és nem birta elvislni, hogy elköltözöm külföldre. Persze a legkevésbé sem.érdekelt a hisztije, egy éve jöttem ki, azota is él és virul, szoval...


28n

2017. dec. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!