Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nálatok a szülőknek is szokás...

Nálatok a szülőknek is szokás adni Mikulás csomagot, vagy csak nekik a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
2017. dec. 7. 07:23
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%

Nálunk speciális a helyzet, ugyanis párommal 5-én van az évfordulónk, így hagyománnyá vált, hogy készítünk egymásnak csomagot. A lányunk miatt annyit változtattunk, hogy nem 5-én este adjuk át, hanem másnap reggel találjuk meg a cipőnkben :)

Egyébként, ha az ünnep közelében találkozunk velük, a szüleinknek, testvéreknek is szoktunk készülni 1-1 csokival.

2017. dec. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
46%
Eleg a gyerekeknek is venni draga mint a rosseb, tudod mikor veszek magamnak :D
2017. dec. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Amióta nem vagyok kisgyerek, azóta én is adok a szüleimnek egy-egy Mikit.
2017. dec. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Mióta felnőt6 vagyok szoktam adni. Ők is ugyan úgy örülnek. Lélekben mindenki gyerek ☺
2017. dec. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk apum volt ilyen bohókás. Közel 70 évesen is tettem a cipőjébe egy kis ajándékot. Nyilván nem a pici csokimikulásnak örült, meg a két szaloncukornak, hanem a gesztusnak. Ez mindennél többet ért nekem.

Az idén már csak a gyerekeknek tudtam csomagot készíteni...

2017. dec. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. 14-es, ez így igaz!
2017. dec. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért pontoztak le, szerintem szomorú, ha egy tízéves gyereket leoltanak, hogy nem vett az anyjának csokimikulást.
2017. dec. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló! Százalékod alapján látom, te vagy a 9-es. És honnan a jóistenből tudja valaki, hogy 10 éves vagy, most meg reklamálsz? Írtad? Nem. Akkor ne háborogj. Mondjuk én nem pontoztalak, de ha már így felhívtad rá a figyelmet, elég érdekes anyád lehet, ha ezen 10 éves létedre megsértődik. De ha boldoggá tesz, dobok egy zöldet.


A kérdésre már válaszoltam, most nem látom, hányas voltam, tehát nem offoltam.

2017. dec. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Szülőnek nem szoktam, soha eszembe sem jutott, hogy valahol esetleg ez a szokás.

Anno barátoknak, akikkel együtt laktunk, jelképesen készültem egy-egy pici csokival, kollegáknak is munkahelyen, ha úgy volt. Meg most, hogy párommal már együtt élünk, őt is meglepem, nyuszira is, mikire is. :)

De szülőknek soha nem jutott eszembe, hogy adjak. Ők régen adtak egymásnak emlékeim szerint (bár apámnak mindig az volt a vicc, hogy anyámnak csak virgácsot adott). Mostanra ők már elváltak, így jelen élményeim nincsenek.

De én a mai napig kapok anyámtól valami apróságot. :)

2017. dec. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
48%
Én gyerekeken kivül csak a férjemnek adok mikulás csokit kedveségböl.
2017. dec. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!