Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem vagyok a szüleimnek...

Miért nem vagyok a szüleimnek elég jó?

Figyelt kérdés
A szüleim mindig más gyerekével példálóznak, hogy azok milyen jók, és okosak. Ilyeneket mondanak pl. bezzeg xy gyerekei milyen ügyesek, és önállóak. Vagy amikor anyám meglátja a szomszéd lányt azt mondja: Látod xy milyen szépen ki tud öltözni mikor munkába megy. Ő feltudja magára hívni a férfiak figyelmét.
2017. dec. 8. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el, csak azzal foglalkozz, amit te szeretnél elérni. Meg fogják látni, hogy te is képes vagy bármire. Ne a szüleidnek akarj megfelelni, hanem saját magadnak.
2017. dec. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A szuleid ostobak es igy probalnak motivalni teged hogy fejlodj.
2017. dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%
Az enyémek is ilyenek voltak. Nekem van két diplomám, apámnak egy szakmunkása, anyámnak meg annyi se. Az egyik egy elhízott alkoholista disznó, a másik meg szintén egy elhízott szerencsétlen hülye, aki a saját kutyájától is megijed. Nem kell a szülőket annyira isteníteni, ők is ugyanúgy meghalnak mint ahogy Te fogsz. Érdemes látni a hibáikat és tanulni belőle. Amúgy meg én úgy gondolom, hogy a szüleid eléggé akarat gyengék lehetnek, ha magukat is (ahogy Téged is) másokhoz hasonlítgatják.
2017. dec. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!