Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz hogy a pénz nem boldogít?...

Igaz hogy a pénz nem boldogít? Szüleimnek elég jól megy mindent megkapok, de közben boldogtalan vagyok.

Figyelt kérdés
Barátok sorra hagynak el, szerelem is befuccsolt.:-( Legszívesebben elmenekülnék.. úgy élnék egy olyan kis házba ahol otthonos stb.. Senki sem féltékenykedne.. Ne mindjárt úgy ítéljenek el hogy elkényesztetett. liba vagyok, ami nem igaz.. Teljesen magam alatt vagyok, legszívesebben elmenekülnék. Köszönöm a válaszokat.! 18L
2010. aug. 6. 18:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%
Na meg is válaszoltad . Ugye mennyire boldogít? Kb ennyire.
2010. aug. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
18%
Nem tudom, mit írjak. Talán költözz el. Nem tudom, de sajnálom. Hátha rendbe jönnek a dolgaid :)
2010. aug. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%

Boldogítani nem boldogít, de jó, ha van. Ha nem lenne, akkor az lenne a gond. Viszont az emberi kapcsolatokban mindig könnyen lehet csalódni, akár milyen anyagi körülményeid vannak.


Én is hozzád hasonló cipőben járok, nyugi, nem vagy egyedül. :)


L/17

2010. aug. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%

Nem attól vagy boldogtalan mert van pézetek. A barátaid, szerelmed akkor is elhagyhatnak ha nem vagy gazdag. Ez az élet rendje és minden emberrel megesik párszor, legtöbben el tudják viselni.

Nekünk meg nincs sok pénzünk és engem boldogítana ha lenne. Minden mást el tudok érni de hiába ha nélkülöznöm kell. Hidd el aki akar az tud sok pénzzel is boldog lenni.

2010. aug. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
71%
a pénz sok mindent megkönnyít. sok problémát önmagában megold. de minden ember életében vannak fájdalmak, megoldatlan konfliktusok, problémák, amelyekre nem megoldás a pénz. vannak nehézségek, amelyek nélkül nem lehet keresztülmenni az életen, még a gazdagoknak sem... az történik veled, ami bárki mással. ne keseredj el :)
2010. aug. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
59%
Ha sok pénzem lenne szarnék minden embert habár így se érdekelnek
2010. aug. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
51%
Igen, boldogít, hülyeség, hogy nem. Itt nem benned van a hiba, hanem a barátjelöltekben. Köszönöm szépen, nekem nem kellenének olyan barátok, akik ismeretlenül megítélnek valakit. Milyen már ez? Ne sajnáld, hogy nem barátkoznak veled, nem hinném, hogy te szívesen barátkoznál ilyenekkel.
2010. aug. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
nem kellenek ilyen barátok, csak rossz hogy sokan kihasználnak..:(
2010. aug. 6. 18:42
 9/25 anonim ***** válasza:
63%
Ez pedig megint csak nem a pénz hibája, hanem a barátoké. Én is azért tanulok, hogy jó megélhetésem legyen. Ne hagyd magad kihasználni, egy idő után észre fogod venni ki az, aki csak a pénzre hajt és ki az, aki barátként szeret téged :) Sajnos néha az élet ilyen, vannak pofonok, de ez pénz nélkül is megesik, hidd el nem itt van a gond.
2010. aug. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
68%
A kapcsolataid nem a pénztől függnek. Én nem vagyok gazdag, de van egy barátnőm aki az és több barátja van mint nekem. Ha szegény lenne is lennének barátjai.
2010. aug. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!