Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy 22éves lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy 22éves lánnyal. Amikor legközelebb taliztunk és mondtam neki, hogy szeretném bemutatni a szüleimnek, és elkezdett fintorogni. Erre ti hogy reagálnátok? Elég nagy bunkóság szerintem.

Figyelt kérdés
2017. nov. 30. 11:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Minek mutatnád be második randi után? Én is meglepődnék, és biztos kiülne az arcomra a nem tetszés.
2017. nov. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Kérdés mióta vagytok együtt. Szerintem az eső pár hónapban felesleges a családlátogatás hisz az egész még nem biztos. Ettől még persze nem illendő amit csinált de valószínűleg tudattalan reakció volt. Megkérdezném miért reagált így és beszélgetnék vele erről.
2017. nov. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Második randin hová.mutatod be? Nem is vagytok együtt, csak találkoztatok egyszer elötte.

Jesszus, állj már meg, én is érdekesen néznék, ha ezzel jönnél, hogy hazaviszel.

Minek? Lehet, semmi nem lesz az egészből...

2017. nov. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az első és a harmadik kommentelőnek üzenném,hogy már együtt vagyunk,már 1,5 hónapja találkozgattunk....
2017. nov. 30. 11:48
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Másfél hónap találkozgatás után nekem is ijesztően korai lenne, nem csodálom, hogy nem örül az ötletnek.
2017. nov. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is nagyon meglepődnék. Második randin? Jó hogy nem a kezét kéred mingyárt meg...

Majd ha már több hónapja együtt lesztek, akkor.

2017. nov. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
"Összejöttem egy 22éves lánnyal. Amikor legközelebb taliztunk" - nekem ez egyértelműen második találkozó, de akkor tanulj meg fogalmazni.
2017. nov. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, kérdező, döntsd már el, hogy második randin akartad bemutatni vagy másfél hónap után. De mind a kettő korai.
2017. nov. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értelmezem amit írni próbálsz, az történt, hogy egy-másfél hónapig találkozgattatok, és a szóban forgó fintorgós találka előtti randin hivatalosan is összejöttetek. A következő találkozón pedig te már felhoztad hogy bemutatnád a szüleidnek.

Főleg ha előtte nem ismertétek egymást, ez borzasztó korai. Én is fintorognék, most jöttünk össze, alig ismerjük egymást, még fogalmunk nincs működni fog-e a dolog, de már haza akar vinni, meg akkor gondolom várná hogy én is hazavigyem. Egyrészt nekem ez furcsa, mert a szülői bemutatás nekem azt jelzi hogy komoly a dolog, hogy életet tervezek az illetővel, és az nekem nem másfél hóna randizgatás után jön.

Másrészt ez nekem olyan mint az összeköltözés két hónap után, meg a házasság 19 évesen - mindenkinek van egy ismerőse akinek bejött és már tizen-huszonsok éve működik, de azért tízből kilenc esetben három éven belül csúnya vége lesz.

2017. nov. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Hát a fintorgás, anélkül, hogy megindokolná, miért, tényleg bunkóság. De alapvetően megértem - sok embernek ez a tempó a család megismerésére egyszerűen túl gyors... még nem egy olyan hosszú kapcsolat ez, amit már muszáj lenne bemutatni. Elég 1-2 hónappal később, akkor már biztos teljesen klappoltok, vagy kiderül az is, ha épp nem.
2017. nov. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!