Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 17 éves vagyok, hova mehetnék...

17 éves vagyok, hova mehetnék "világgá"?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz a kapcsolatom a szüleimmel és szeretném otthagyni őket. Megyeszèkhelyen lakom de nincs nagy tudàstáram a lehetőségeket illetően. Hajléktalanszàllóra 17 éves lànyként csak nem kéne.
2017. dec. 8. 22:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Betöltöd a 18-at aztán eldobbanthatsz Londonba.
2017. dec. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Bird ki azt a pár évet míg suliba jársz.Szerezz egy jó szakmát utána a jó fizubol el tudsz menni.
2017. dec. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Koli? Legtöbb sikertörténet így kezdődik. Érettségi mihamarabb aztán koli és pá.
2017. dec. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy már az idegösszeroppanás szèlén vagyok. Apám rendszeresen bánt fizikailag is, a héten úgy elvert hogy ma be sem mertem menni iskolàba a foltok miatt.
2017. dec. 8. 22:12
 5/23 A kérdező kommentje:
A koli kicsit maceràs lenne mivel gyalog 7 percre lakom a sulitól. :(
2017. dec. 8. 22:13
 6/23 anonim ***** válasza:
40%

Gyakorlatilag bárhová, csak nyugat felé menj. Útlevél is jól jön majd. A nyelvtudás pedig alap, de egy jó szakma sem ártana. A mosogatást meg ms kölkének a pesztrálását felejtsd el, normális munka kell, ha egyedül akarsz boldogulni. Ezek nélkül max csöves lehetsz, akit kihasználnak a férfiak. Vesd össze ezt azzal, ami otthon van.

Legtöbbünket nem az édes otthon vár otthon és sokunknak van legalább egy hajmeresztő sztorija. Azoknak is akikről nem is hinnéd. Sokan mentünk volna, de mégis maradtunk. Szorítsd össze a fogad és tedd a dolgod, mert most nagyon könnyű elbszni az életed, és később bánni fogod.

(London jó hely, de nem bírják az üresfejű tirpák magyarokat, csak mondom. Az első válaszoló okán. Az egy fejlett város, nem egy gyűjtő lepukkant magyaroknak.)

35N

2017. dec. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
Faterodat fel kell jelenteni. Menjen ő világgá.
2017. dec. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
Jelentsd fel apadat. Komolyan. Tudom, kegyetlennek tunik meg minden, de ez a minimum, amit megerdemel. Biztos van olyan felnott ismerosod, akit szeretsz, aki megbizhato, kerd a segitseget! Ezt nem kell elturnod! Amit apad csinal, az buncselekmeny.
2017. dec. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%
Beszélj egy felnőttel, akiben megbízol, pl osztályfőnök, iskola orvos stb. Tényleg tenni kell valamit.
2017. dec. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%

"Hajléktalanszàllóra 17 éves lànyként csak nem kéne."


Nme is mehetnél. Hazavinnének vagy intézetbe.

2017. dec. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!