Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálhatnék, hova mehetnék?

Mit csinálhatnék, hova mehetnék?

Figyelt kérdés

Anyám a kezembe 50 000 Ft-ot, közölte kolonc vagyok a nyakán, menjek ahova gondolom...

Persze itt-ott vannak barátaim... Ennyiből még albérletre se futja... Hozzá tenném, bár 23 éves vagyok, de még tanulok...


2015. aug. 8. 06:04
 1/3 anonim ***** válasza:
13%

Mit csináltál, hogy ilyet mondott?

Ennyiből nyaralni elmehetsz, ahhoz bőven elég!

Balcsira, Velencei tóra.

2015. aug. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dolgoznod kell akkor, mert 50 ezer nem sokra elég. Sajnálom, hogy ilyen anyukád, nálunk ez elképzelhetetlen lenne.

Majd ha megöregszik, akkor meg elvárja, hogy adj egy pohár vizet neki, gondozd?

2015. aug. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó fej, ne is sértegessük a "anya" jelzővel.

Szerintem ha van olyan barátod, akinek elmondod, és kérsz egy hetet, hogy had maradj, amíg találsz melót, összeszeded magad, akkor egy fokkal jobb helyzetben leszel, persze a ktg-ek rád eső részét fizeted, de nagyon szűkös lesz.

2015. aug. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!