Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mehetnék el minél...

Hogyan mehetnék el minél hamarabb itthonról?

Figyelt kérdés
Szóval anyám egyre kibírhatatlanabb.Kiskorom óta nincs tudatában de lelki nyomorékot nevel belőlem.Ha a munkahelyén gáz van én rám vágja itthon a pofákat meg olyankor a nevem kuss.Elég agresszív is ma is pl. beleb*szott az oldalamba, mert én takarítottam de ő meg épp telefonálni készült.Ha minden jól megy most egyetemre megyek de nem másik városba így sajna koli kizárva.Melózok de nem tudom diákmunka mellett albérlet fenntartásában, hogy gondolkozzak? Arról nem is beszélve, hogy nekem dédipapám még 2002-ben nyitott a nevemre egy számlát, amin most 6 milla van.A 18. születésnapomra előremegírt levélben benne volt, hogy az az ENYÉM erre ő már azon gondolkozik. hogy költse el meg ,hogy jobb lakásba költözünk meg stb de én nem akarom és meg sem kérdezett. Plusz közölte, hogy az az övé is....Nem bírom már elviselni a düh kitöréseit és egyebeket.Nem csodálom, hogy apám nem bírta mellette.Nem lehet. Ti mit tennétek?
2014. júl. 1. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
A te bankszámlád, a te pénzed. Abból el tudsz költözni akár saját lakásba is, amihez anyádnak semmi jöze. Nem muszáj oda beengedned, ha nem akarod.
2014. júl. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha a számla tényleg a nevedre van megnyitav, 18 éves korod betöltésekor csak a tiéd! De javaslom, hogy ne b*szd el, mert tapasztalatból tudom, hogy 6 millát felnőtt ember tisztességes munkával nem tud félretenni soha!!! (ha hamarabb hozzányúlna valaki, ügyvéd, gyámhatóság azonnal!)

Meló mellett, albérletet lehet nézni, de csak több egyetemistával együtt, különben nagyon drága, azt nem lehet kifizetni, tanulás mellett annyit ne dolgozz, mert rámehet a diplomád!

2014. júl. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem akarom feltétlen védeni edesanyadat, de ez a leírás túlzottan egyoldalú. Az, hogy belevag az oldaladba, nem normális. Ahogy az semm, hogy bogeted a porszívót, ha telefonál munka ügyben. Mert nyilván nem csak csendben port torolgettel. A penz a tied, 18 eves koros utan te gaudalkodsz, ha a végrendelet igy rendelkezik. Nem irtad, hany eves vagy, de ha fél éves lenne a 18-ig, felo, hogy nem megfeleloen fektetned be, hanem kamaszlazadasbol siman felelned, ahogy az irasodbol kitűnik. Az új lakást pedig ha anyukád a te nevedre benne haszonelvezettel, akkor egyertelmuen jobban járnak, de te tudod.
2014. júl. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,gondolkoztam, hogy párommal albérletbe költöznénk csak gyűjtögetni akartam saját lakásra ha már a pénzem nincs meg.Normális esetben akkor vennék belőle egy lakást ha már dolgozom főállásban addig meg gyűjtögetnék még mellé de albérletezni meg gyűjtögetni is necces :( Az, hogy a nevemen van-e pontosan jó kérdés(nem voltam akkor 18 én nevemre nem lehetett azt hiszem csak anya neve mellett be van írva én nevem is) de a levélben az ő kézírásával ott van feketén fehéren, hogy az az enyém bár a levelet nem kaptam meg elolvashattam és tatám(anya apja) kicsalta tőlem úgy, hogy észre se vettem....idióta vagyok.
2014. júl. 1. 09:42
 5/7 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok már, túl egy szakmán,ahogy édesanyám óhajtotta.Nem porszívóztam, sepregettem a nyuszi ketrecét. A barátnőjével beszélt...
2014. júl. 1. 09:43
 6/7 A kérdező kommentje:
Pontosabban 2 szakmát végeztem egyszerre.Nem tényleg nem normális, hogy belém vág de ha agresszív akkor ezt csinálja.Már pedig lassan egyre többször. Tegnap azon akadt ki, hogy elmentem dolgozni és kivételesen 1 nap nem én takarítottam hanem őfelségének kellett, mikor itthon van...
2014. júl. 1. 09:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Költözz el !!!!
2014. júl. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!