Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám megérdemelné ezt az...

Anyám megérdemelné ezt az ajándékot?

Figyelt kérdés
Anyám azt mondja megvehetném neki azt a nyakláncot amire vágyik karácsonyra, hisz ő egész életében sokat költött rám. Hozzáteszem mindig szoktam neki ajándékot venni karácsonykor. Pedig ő még arra sem veszi a fáradtságot hogy ajándékot vegyen, mindig pénzt ad.
2017. dec. 9. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Család függő. Pl mi mondanánk ilyet ugratásból de nagyon jó a kapcsolatunk ami az írásod alapján nálatok nincs meg. Nem venném meg ebben az esetben.
2017. dec. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Követelőzik, hát így biztos nem.
2017. dec. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Ez esetben ne fáraszd magad ajándékvásárlással, adj neki te is pénzt és költse nyakláncra, ha akarja.
2017. dec. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, milyen lehet a kapcsolatos anyuddal..Én megvenném az enyémnek,ha kérné, bár ő is mindig pénzt ad nekem minden ilyen alkalomra,viszont még azt egyszer sem vágta a fejemhez,hogy milyen sok pénzbe kerültem..
2017. dec. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*kapcsolatod..akart volna lenni..
2017. dec. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Így nem. Ha csak mondaná, hogy mennyire szeretné, akkor gondolkodás nélkül, de így eszembe se jutna. Sőt lehet, hogy egy ilyen után semmit nem kapna tőlem.
2017. dec. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Ilyen kijelentés után lehet, hogy nem nézek többé feléje.. de hogy nem fárasztom magam ajándékvásárlással, az fix. Kap egy borítékot,amiben annyi van, amennyit ő szokott beletenni és kész.

Mégis micsoda divat lett már felemlegetni a gyereknek, hogy mennyi költöttek rá? Minek vállalt gyereket az ilyen, mit gondolt, hogy ő babázna a cuki kisgyerekkkel, de majd a szomszéd meg felneveli? Vagy mi? Ha firtatja, akkor megmondanám neki, hogy a többit félretetted, mert mennyit fogsz majd te is rákölteni, ha öreg és beteg lesz, és kell neki egy elfekvő/ápoló/meg majd a temetés...

2017. dec. 10. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Te meg mond azt hogy idén X forintot kérsz karira. (X = nyalkánc ára)
2017. dec. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez alapján nem. A részleteket nem tudjuk
2017. dec. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát én nem szívesen adnám ezt, ha nincs viszonozva. Ha belefér a keretbe, én odaadnám a lánc árát.
2017. dec. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!