Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rosszul esne ha szüleid nem...

Rosszul esne ha szüleid nem vennének semmi ajándékot karácsonyra neked?

Figyelt kérdés
Itthon élek velük.Feldiszitettuk a fát,bementem a szobába és gondoltam ha kijövök lesz alatta valami apróság, de nem volt semmi.Rákérdeztem hogy ma fog "jönni a Télapó" és azt mondták már elég mindent kaptam az év folyamán. 17/L
2016. dec. 24. 17:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
55%
Nem lehet szülőnek nevezni azt, aki nem vesz ajándékot a gyerekének. Legalább egy csokit. Nem hiszem el, hogy ennyire nem tellik.
2016. dec. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
19%

Igazából nem esne rosszul. Én nem is várom el senkitől, hogy nekem ajándékot vegyen.

A karácsony nem erről szól, nem is a szeretetről, hanem ez egy vallási ünnep. Jézus születését ünnepeljük, nem pedig magunkat.

Én soha nem értettem, hogy olyan ember, aki elveti a vallást, az hogy ünnepelheti a karácsonyt.


De a közhiedelem szerint a szeretetről, ajándékról stb. szól. Ebből a szögből nézve sincs semmi veszve, mert mégis a szeretteiddel vagy. :)

2016. dec. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%

Ismerős a szitú,annyi különbséggel, hogy az de az szüleim alkoholisták.

Én inkább azt kértem karácsonyra, hogy ne legyenek részegek. Kérdező szerintem, légy boldog...

2016. dec. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%
Igen
2016. dec. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
30%
te mit vettél nekik?
2016. dec. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
Miért ne ünnepelhetne nem vallásos ember ? A Karácsony eredetileg pogány ünnep. Még véletlenül sem keresztény. Téli napfordulóra húzta rá utólag az egyház, hogy könnyebben szerezzenek híveket.
2016. dec. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%
Én legalább saját magam készítenék valamit, ha pénzem nincs is mit venni. Gyerekként is így oldottam meg a szüleim ajándékát, ha szülőként nem volna semmi pénzem a gyerekeim ajándékára (ezt egyébként nagyon nehéz elképzelnem, nekem ez a fontossági lista élén van), akkor készítenék valamit, aminek örül.
2016. dec. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
50%
A Télapó már biztos nem jön, 22 napja elszállt...
2016. dec. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
43%
Nem Amerikában vagyunk, hogy a Mikulás jöjjön.
2016. dec. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
56%
Evek ota nem kapok semmit. Egyutt vagyunk, kajalunk, beszelgetunk, tarsasozunk. Errol szol az unnep, nem az ajandekrol. Azt kapok ev kozben eleget, ha eppen van egy kis "felesleges" penz. 18/l
2016. dec. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!