Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnál, ha ezt megtudná...

Mit csinálnál, ha ezt megtudnád az apádról?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy felnőttkorodban megtudnád, hogy az apádnak volt egy első házassága és abból egy gyereke, akivel a válás óta egyáltalán nem foglalkozott, kb. mintha sosem lett volna, és azt sem tudja, hogy egyáltalán mi van vele, hogy alakult a sorsa? Mit gondolnál az apádról ebben az esetben? És meg akarnád ismerni a tulajdonképpen "féltestvéredet"?
2017. dec. 9. 17:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Az én szüleim elváltak, és apám a válás előtt is, meg a válás után is sz@rt a fejünkre, szóval nem lennék meglepődve egy kicsit sem.
2017. dec. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
47%
21.-nek:Tisztában van azzal mindenki,hogy köteles eltartania,de ha a mikuláscsomagot meg amit jószívűségből kapott akkor azt is elfogadhatta volna. Légyszíves olvasd el 3x is a szöveget máskor mert nagyon nem megy a szövegértelmezés már bocs.
2017. dec. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
20.-nak * bocsánat elnéztem.
2017. dec. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Apámat ismerve nem nagyon lepődnék meg rajta, vannak dolgok, amiket úgy kezel, mintha azok nem is léteznének. Azt gondolnám, hogy mint olyan sok másról, erről sem lehet majd vele beszélni. Azt nem tudom, hogy meg akarnám-e ismerni a féltestvéremet. Ha egyszer találkoznék vele, talán, de ha "csak úgy" kiderülne a létezése, nem hiszem.
2017. dec. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!