Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám vajon miért utálhat?

Anyám vajon miért utálhat?

Figyelt kérdés
Nem mondja, de érezteti. Mindig megkérdezi mit csináljon ebédre, mondok valamit, aztán ha megcsinálja a szememre veti, hogy ő mennyit költött, és mennyi időt szánt rá, más kaját csinált volna. Csak nem tudom akkor miért kérdezi meg. Sokszor segítek neki, de egyre kevesebb kedvvel, mert ő mindenbe beleköt. Meg amikor mondom, hogy úgy érzem nem szeret, akkor azt mondja, hogy nincs nagyobb problémám, amin törjem a fejem. Meg ha csak úgy mondok neki bármilyen dolgot, arra az a válasza, hogy nem érdekel. Tehát még csak beszélgetni sem lehet vele.
2017. dec. 12. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Miertre valaszolni keves az info. Nezzuk inkabb hogy teheted jobba.

Talan csak akkor hagyd ra a dolgait. Ha kerdezi mit fozzon, akkor feled azt, hogy "rad bizom." Ne meselj el neki mindent ami veled tortenik.

Aztan ha tartosan hulye, akkor ugyis lassan felnosz, es elkoltozhetsz.

2017. dec. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sokszor csak olyan átlagos dolgot mondok, mint pl. milyen lesz ma az időjárás, mi volt a hírekbe, milyen volt a film, amit láttam, és ezekre is ugyanúgy reagál. Hiába mondom hogy nekem mindegy mit főz, nem hagy békén addig, míg nem mondok valamit.
2017. dec. 12. 12:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudok válaszolni a miértre, csak a magam tapasztalatából annyit mondhatok, hogy pont az olyan témák, hogy milyen lesz az időjárás engem sem annyira érdekelnek, és nem tudnék őszintén érdeklődést mutatni. Viszont bármit megosztana velem a fiam önmagáról, a gondolatairól, kétségeiről, stb. nagyon boldoggá tenne, és feltétlenül szakítanék rá időt.


A mit főzzön kérdést oldd meg őszintén: azért döntsön ő, hogy utána ne téged hibáztasson, ha sok időbe telt és még drága is volt. Ha viszont szívesen főzi a kedvenceidet, ne vessen semmit a szemedre.

2017. dec. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem utál anyád, hanem bele van keseredve az életébe, azért ilyen.
2017. dec. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat annyit megtehetsz, hogy amikor nagyon latvanyosan ilyen, akkor talan kerdezz ra mi baja. Szepen es szivhez szolon."Anya megbantottalak valamivel?" Es ha agressziven reagal hagyd ra. Aztan kesobb ha lehiggad akkor terj vissza a temara, es kerdezd meg hogy mi a baja miert ilyen veled, es te tudsz-e ezen segiteni.
2017. dec. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!