Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon ez mire utalhat netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez mire utalhat netes ismerkedés alatt? Ez normális vagy beteges dolog?

Figyelt kérdés
2 hete ismerkedtünk meg netes társkeresőn, 1 hete Facebookon beszélünk. Állandóan áradozik rólam, hogy milyen kedves, szép vagyok. Azt írja állandóan rám gondol, és várja hogy mikor leszek Facebookon, hogy beszéljünk. Sokszor úgy csinál, hogy amikor fellépek Facebookra, egyből rám ír. Meg felhív, hogy mikor van Facebookon, és lépjek fel, hogy beszéljek vele. Mindig megkérdezi, hogy mit csináltam míg nem beszéltünk, és ha kilépek Facebookról, mindig megjegyzi, hogy miért nem érek rá, mi dolgom van.
2017. szept. 30. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért írod ki napi 20x???
2017. szept. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kén_ ***** válasza:
Kiírod 60x, nyilván te is erős kis hendikeppel vagy megáldva. Jöjj vele össze, csodálatos gyerekeitek lesznek. Csak ne engedjétek a lakterületem közelébe őket.
2017. szept. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak mert tanácstalan vagyok. Mindig azt mondják, ha mindenkibe a rosszat látom, akkor sosem lesz senkim, de mindig ilyen emberekkel hoz össze a sors.
2017. szept. 30. 14:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy tippem: Ez a 'kérdező' egy Facebook reklám bot valójában. Minden kérdésében, szinte minden mondatában szerepel a szó :D
2017. szept. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert akkor Facebook helyett mit írjak, ha ott beszélünk?
2017. szept. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kén_ ***** válasza:
Más dolog mindenkiben a rosszat látni, és más egy bizonyos lécet tartani, amibe mondjuk nem fér bele egy ilyen pióca pasi. Komolyan, jöjj vele össze inkább.
2017. szept. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagyis mit írjon, ha ott beszélnek? Ezt tudja a magyarok többsége, belerúgni valakibe.
2017. szept. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha egy kapcsolatban nincs magánszférád, meg időd amiről nem kell beszámolni, akkor olyan messzire kell futni, amennyire tudsz.
2017. szept. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem beteges.
2017. okt. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!