Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vajon miért utálhat a családom...

Vajon miért utálhat a családom ennyire?

Figyelt kérdés
Nem tehetek róla, de utálom az akaratgyenge embereket, és utálom a cigi és a pia szagát is. Amikor a családom bejön a cigizésből olyan, mintha kb. bent a házban szívták volna olyan büdösek. Eddig nem szívták, a cigit csak egy pár hónapja. A tesóm mindennap vesz magának bort is, és majdnem egy üveggel meg is iszik. De a szüleim szerint velem van probléma. Szerintük én egy vénasszony vagyok, és nekem is cigiznem és piálnom kellene. Meg nekem kellene elmegyógyintézetbe mennem, mert nem vagyok normális. De a tesóm minden szava szentírás nekik. Utána meg panaszkodnak hogy nekik nincs pénzük. Legszívesebben elköltöznék, csak semmi ismeretségem nincs, és itt ahol élek nem sok munka van.
2017. szept. 17. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Egyelőre amit leírtál, abból az tűnik ki, hogy te utálod őket és szeretnéd megszabni, hogy a saját életüket, a saját házukban hogyan éljék.

Hát elkeserítlek, csak a költözés marad, viszont ha azt nem tudod megtenni, akkor hallgass!

Ezt függetlenül attól írom, hogy a piálás és a cigizés nekem sem szimpatikus dolog.

2017. szept. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak nekem kb. mindent megszabnak, pl. azt hogy este meddig lehetek fent. Meg hiába szeretnék egyedül lenni anyám állandóan a szobámban ül. Volt olyan hogy anyám hirtelen rosszul lett, én mentem ki neki segíteni, a tesóm továbbra is kényelmesen internetezett, ki se jött. Aztán azóta is emlegetve van. hogy nem a gyógyszert adtam neki oda előbb.
2017. szept. 17. 10:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. szept. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És most szerinted mi lesz?

Nem tudsz elköltözni ezt leirtad. Mi mit tudunk segíteni?

2017. szept. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy a normális delutani program valami johangulatu csoporttal ezt tudnam javasolni
2017. szept. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ellenük nem tudsz mit tenni, ha ők piásan, cigisen szeretnek élni, az sajnos csakis az ő dolguk. Te megteheted most, hogy félrevonulsz a szobádba, építed a jövődet, tanulsz vagy elmész otthonról barátokhoz vagy barátokkal valahova, hogy ne otthon legyél. Utána meg továbbtanulhatsz kollégiumban, majd vállalhatsz munkát, és akkor már nem kell velük laknod. Az egy dolog, hogy cigiznek meg isznak, de hogy erre biztatják a gyereküket is, az elég visszataszító a szüleid részéről.
2017. szept. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!