Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Neki szabad nekem meg nem?

Neki szabad nekem meg nem?

Figyelt kérdés
Néha kidőlök este a fáradtságtól és olyankor reggel fürdök. Anyáék kb 6:30-40ig nem mennek be fogat mosni, készülődni a fürdőbe. Mégis amikor megkérdeztem anyát, hogy 5 perc alatt letusolhatok e ( 6:00kor ) akkor mondta, hogy nem, mert foglalom a fürdőt. A párja meg bement segget mosni...ő bemehet én meg nem? Ugyanúgy foglalja a fürdőt, nem mehet be addig más. Van nedves törlőkendő és amikor 4 emberre egy fürdő van és mindenki elhagyja a házat 6:45-7:00 között akkor nem kellene segget mosni. Vagy ha ő megteheti akkor kb ugyanannyi idő alatt én is lezuhanyozhatnék...
2017. dec. 14. 06:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ha nekem várnom kell a fürdéssel amíg anyáék elmennek (kb 6:50kor) akkor a pasija is várhat addig.
2017. dec. 14. 06:29
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Kelj fel hamarabb 10 perccel.
2017. dec. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Fogy a víz, Anyád Tőled sajnálja, a pasijától meg nem. :D


Viccet félretéve ez tipikusan az az eset, amikor az Anya új párja kitúrja a gyereket. Rengeteg ilyen van.

2017. dec. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
így van, 10-15 perccel kelj fel hamarabb :) és akkor már engedélyt sem kell kérned. egyébként honnan tudod, hogy a seggét ment megmosni? :O
2017. dec. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

KEdves olvasni nem tudók!


HATKOR nem mehet be 5 percre, mert foglalja a fürdőt! Hová keljen fel 15 perccel előbb? Jó, hogy nem oldja meg máshol, ahogy akarja.


Kérdező: miért kérdezted? Ott élsz, 5-10 percre ALAP hogy bemehtsz.

Persze, én is inkább elhúztam, amint tudtam otthonról, mert minden baj volt, amit csináltam.

2017. dec. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha eleve nem mennek be 6:30 előtt, akkor én a helyedben kérdés nélkül bemennék 6-kor tusolni, ha tényleg 5-10 perc az egész. De szerintem a legjobb az lenne, ha ezt nem a reggeli kapkodásban/kómásan beszélnéd meg anyukáddal, hanem egyszer nap közben hoznád föl, megkérdezve, hogy ugye fél hét előtt nem szokta senki használni a fürdőt? Mert ha nem, akkor néha szeretnél reggel tusolni, még azelőtt, hogy bárki más használni akarná. Ezt normálisan is meg lehet beszélni, csak nem kora reggel.
2017. dec. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

"A párja meg bement segget mosni"


Látszik, hogy te sosem mosod meg a seggedet?!

Viszont a szádat alaposan kimoshatnád!

2017. dec. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem tán te vagy az illető? Szia anya pasija! :)
2017. dec. 14. 14:32
 9/13 A kérdező kommentje:
Am ezt már próbáltam megbeszélni anyával, de a véleménye délután 5-kor is ugyanaz...
2017. dec. 14. 14:39
 10/13 A kérdező kommentje:
Meg am a párja MINDEN reggel fél órán át ül a wcn. Annyira nincs tekintettel másokra. Könyörgöm 1 wc van és mindenki akkor kel.
2017. dec. 14. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!