Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti ugyanúgy szeretnéte...

Szülők! Ti ugyanúgy szeretnétek a ronda gyereketeket is?

Figyelt kérdés

Van kettő gyereketek, az egyik egész jól néz ki, a másikuk viszont full ronda. Van önbizalma, de hát attól még egy genetikai selejt szegény.

Kevés barátja lesz, sosem lesz párkapcsolata, gyereke.

Egyformán szeretnétek mindkettőt?


2017. dec. 16. 14:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy rokonom, aki, fogalmazzunk úgy, hogy nagyon előnytelen külsejű.

A felesége kifejezetten szép nő. Nem az volt a fontos neki, hogy a párja hogy néz ki, hanem hogy milyen ember.

Két gyerekük van, mindkettő az apjára ütött, legalábbis a külsejüket tekintve.

És tudod mit? Senki sem csinál ügyet belőle, nem sajnálják le őket a hátuk mögött (ha meg valaki mégis, az le van sz.rva, annyi az esze).

Lehet, hogy a gyerekek később jobban fognak kinézni, ha meg nem, az sem probléma.

2017. dec. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te vagy a gyermek aki ezt gondolja magáról,hogy nem szép :)

Kell az egészséges önkritika ,de hidd el a szülőnek a saját gyermeke a legszebb legokosabb legjobb :)


És,hogy a kérdésedre is választ adjak, természetesen igen szeretném.

A szépség múlandó de a jóság örök :)

A lelke is lehet szép valakinek.

2017. dec. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy szeretném. Micsoda kérdés, majd ha te is szülő leszel majd megtudod hogy miért.
2017. dec. 17. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy buta kérdés, ne haragudj. Egy anya mindentől függetlenül szereti a gyerekét. Testi-, szellemi fogyatékosság, vagy bármi lehet, ő a gyereke. Az meg, hogy nem szép nem feltétlenül jelent hátrányt. Én egyszer egy fiút eleinte nagyon csúnyának láttam, de ahogy megismertem, beleszerettem, kedves volt, vicces és onnantól számomra ő lett a leghelyesebb a világon. Nem maradtunk együtt, de nem ez miatt, viszont gyönyörű felesége van. Van egy gyermekem, ő külső szemmel is nagyon helyes kölyök, de ha nem lenne az, akkor sem szeretném kevésbé.
2017. dec. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
94%
Te írtad ki azt a kérdést, ahol a férj ronda gnómnak nevezte a közös gyereket? A szívem szakad meg szegény gyerekért :(
2017. dec. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, lehet, hogy mégsem utálnak a szüleim :D
2017. dec. 19. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!