Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sosem hisz nekem az anyám,...

Sosem hisz nekem az anyám, bármit is teszek. Lehetne ezen még változtatni? 21L

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött, hogy 17 évesen volt egy 31 éves barátom. Nem tudta, miután elkezdtünk járni, utána 2 hónappal tudta meg, hogy sokkal idősebb a barátom. Egyik barátnőm, akit megkértem, hogy falazzon már, hogy mozizunk este, aztán nála alszom, jól hátbaszúrt. Írt anyukámnak, hogy átverem és ő nem szeretne hazudni. Tiltott a sráctól, de ugyanúgy találkoztunk hetente többször és telefonáltunk, csak másik számról beszéltünk, másmilyen néven volt elmentve meg Hangoutson cseteltünk. Facebokon nem voltunk ismerősök.

2 évig voltam vele együtt, amiről anyukám nem tudott semmit, legfeljebb sejthetett valamit. Sosem tudott semmit sem rám bizonyítani, mert egyszerűen nem kevertem bele senkit sem abba, hogy találkozunk, mindig volt több féligazság a történetben.


Utána szakítottunk, mert elment külföldre dolgozni, azóta pedig nem találkoztunk.

Május óta új párom van, akivel 2 hetente hétvégente hazajárunk. (2 éve az egyetem miatt nem lakom itthon.) De amikor itthon vagyok és a barátom nem hallja, mindig a szememre veti, hogy biztos megcsalom szegény fiút, egy utolsó senki k...a vagyok, nem képes elfelejteni, hogy én 4 éve átvertem ennyire. (mindig felhántorgatja, hogy milyen rossz volt szembesülnie azzal, hogy egy kislánynak egy harmincas csávó farka kellett)

Semmit nem hisz el nekem, mindenbe beleköt, bármit momdok/teszek megkérdőjelez, egy csepp bizalom nincs felém.


2017. dec. 16. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Nem látod a lényeget: te bsztad el. Nem a barátnőd és nem az anyád.

A barátnődet belerángattad ez szar szituba, ez nem gerinces dolog.

Anyádat pedig hátba szúrtad, módszeresen átverted hosszú ideig.

És mindezt egy farok miatt. Ne csodálkozz, hogy elveszett a bizalom.

2017. dec. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

nem lehet, de ne is akarj


tróger az anyád... minek akarsz vele bármit is helyrehozni?


aki így beszél a gyerekével az nem érdemli meg, hogy látogassák

2017. dec. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha mindenkit trógernak neveznénk, aki rosszul viseli ha átb@sszák a fejét,akkor csak egymást ütnénk. Kérdező: egy kissé eljátszottad anyád bizalmát annó, de anyád is bölcsebb lehetne már, nem kéne felhánytorgatnia folyton. A bizalom visszaszerzése mindig nehéz.Próbálkozz azért, ameddig a türelmed engedi.Ehhez ketten kelletek. Anyud is.Mondd meg neki, hogy most ez van és hagyjon békén, bízzon benned, hogy MOST jól fogod csinálni.És ennyi.
2017. dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

Az a baj, hogy te szemrebbenés nélkül átverted, hazudtál neki 2 éven keresztül és még őt hibáztatod meg a barátnődet, akit bele akartál rángatni de nem hagyta. Azt véletlenül sem ismernéd be, hogy te mekkorát hibáztál, gondolom bocsánatot sem kértél azóta, sőt, még neked állt feljebb.

17 évesen igen, egy 30 fölötti pasi farka kellett és annyi gerincetek nem volt, hogy anyádnak bevalld. A pasinak se. És te azóta is úgy csinálsz, mintha ez egy tök normális dolog lett volna, hogy hazudozol meg átversz otthon mindenkit, és fel sem fogod a hülye fejeddel, hogy mit tettél.

Gondolj bele egy picit, hogy mit érzett akkor az édesanyád és ŐSZINTÉN kérj tőle bocsánatot és kérd meg, hogy lépjetek túl ezen.

De amíg csak hepciáskodni tudsz meg forgatni a szemed, addig ne várd, hogy minden magától rendbejön.

2017. dec. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4

A mult megtortent, ha akarnek sem tudnek rajta valtoztatni. En mar reg elfelejtettem volna az egeszet, hogy mi volt 2013-ban vagy mikor, de anyam nem hagyja. Mar nem is emlekeznek ra, csak mindig amikor hazajovok ket hetente (elvarasa!) akkor b...akodik velem.

Valtig meg van gyozodve rola, hogy en a mostani parom mellett minden himnemu elolenynek szetteszem a labamat :D :D

2017. dec. 16. 21:09
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
3-as vagyok 20:34 "elvárja" hogy hazamenjél? Gondolom felpakol kajával és egyebekkel.Így nehéz tárgyalni egyenrangú félként...Anyagilag is függsz a szüleidtől? Attól még a véleményem nem változott: anyud és te is kelletek ahhoz hogy visszaálljon a bizalom. És nem lenne baj ha az anyukád sem az eltartott "gyerekkel" beszélne hanem a felnövőben levő lányával.Ha úgy érzed, megér neked ennyit, beszélj vele :) 46N :D
2017. dec. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem kell hazamenni. Ilyen egyszerű. Majd elgondolkodik rajta, hogy vajon mért nem mész haza. Ha meg nagyritkán mégis hazamész, és elkezd szidalmazni, abban a pillanatban felállsz és mész. Nem lehet így beszélni egy másik emberrel.

Egyébként a kérdező nyilván azért hazudott az anyjának, mert félt a reakciójától. Egy normális anya-gyerek viszonyban ez elképzelhetetlen. A bizalom légkörét az anyának kell elérnie. Ez a nő már akkor is ilyen otromba lehetett.

2017. dec. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#3 Nem szokott felpakolni kajával, mert mindig inkább rendelünk valamit. Másrészt azért nem főz rám, mert vegetáriánus vagyok és szerinte "nyúltápon" élek.

Egy héten három-négy napon dolgozom reggeltől estig és havi 80-90ezer forint össze szokott gyűlni. Anyagilag nem nagyon számíthatok rá, mert minimálbérért dolgozik. Apai nagymamám szokott pénzt adni, hogy fizessem a kollégiumot és néha meglep néhány új ruhadarabbal. Nem Magyarországon tanulok, hanem egy szomszédos országban és a képzés ingyen van.

2017. dec. 17. 00:05
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Csodálkozol? Két évig hazudoztál, egy 30 éven fazon farkán pörögtél, ráadásul a barátnödet is belerángattad a hülyeségedbe.


AZOTA mi tettél, hogy bizonyits, normális vagy?

2017. dec. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!