Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 165cm vagyok,61kg. Genetikaila...

165cm vagyok,61kg. Genetikailag közepes cici, nagy fenék, és most (13 év) egy közepes pocak. Narancsbőrös a fenekem, combom, sulikezdésig próbálok ezen változtatni kicsit, mit csináljak? Bármit vállalok amihez nem kell gyógyszer és nagyon drága kaja!

Figyelt kérdés
SOS

2013. aug. 10. 16:32
 1/6 anonim válasza:
sport, főleg Comb-popsi gyakorlatok
2013. aug. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%

Szia :) én is így vagyok vele csak én 175 cm vagyok (én is 13 éves vagyok) és én is 61 kg vagyok és próbálok fogyni.Nekem sikerült is valamennyit ezzel:

Reggelire egyél egy gyümölcsöt, ebédre bármit amiben nincs szénhidrát és nem zsíros.Ha napközben megéhezel egyél egy gyümit.Hat után szigorúan TILOS enni.

2013. aug. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
Szia az előző vagyok csak elfelejtettem írni hogy hat után azért nem szabad mert ha eszel nem fog megemésztődni az étel de ha nem eszel hat után akkor megemésztődik és kisebb lesz a hasad :) és a legfontosabb hogy tüzz ki magadnak egy célt amiért érdemes lesz fogynód :) remélem tudtam segíteni, majd írj ha bevállt :)
2013. aug. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A 6 után nem evés baromság. Csak akkor van értelme, ha 8-kor már alszol!


Hagyd el a finomított élelmiszereket és pékárukat (párizsi, májkrém, zsömle, kifli, lekváros bukta, pita, stb.). Igyál sokat, sima vizet, ne cukros löttyöket. A tojást pl. sokszor nagyon olcsón lehet kapni SParban, egyed nyugodtan.


Mozogj minél többet! Ez lehet egy kiadós séta, biciklizés, görkori, otthoni torna, úszás, ugrálókötelezés. Lényeg, hogy minden napra jusson valami.

2013. aug. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eső nap 10 felülés, második nap 20, 100-ig. NA, ez tuti recept. A szénhidrátot azért ne hagyd ki, mert leesik a cukrod és rosszul leszel. Egyél de kevesebbet. Ha éhezéssel fogysz, csak a melledből fogsz fogyni. Mindenki onnét szokott enni. Ezért csak a tornát ajánlom. Nasit kihagyhatnád több hónapra akkor eltűnik a narancsbőröd. (Péksütiben is van cukor!)
2013. aug. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!:)
2013. aug. 11. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!