Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el apámnak, hogy...

Hogy mondjam el apámnak, hogy zavaró?

Figyelt kérdés
Kiskoromban apàm mindig puszit adott ha talàlkoztunk, a gonn az, hogy ez mostanra sem kopott ki. Hogy mondjam el neki, hogy zavarba ejt, úgy, hogy nem bàntom meg?
2017. dec. 17. 19:58
 1/1 anonim válasza:
100%
mond el neki!! enyi!! Én is ugyan ebben a helyzetben voltam. én elmondtam, nem sértősött meg, csak anyitt kérdezett, hogy biztos fel vagy eléggé nőve hogy ne adjak neked puszit? Vagy ha nem nagyon megy akkor ugy pusziljátok meg egymást hogy csak az arcotok ér egymáshoz ugyhirtelen közben kezet ráztok. Nálunk ez normális meg úgyahogy észrevettem sok embernél.
2017. dec. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!