Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm. Csak...

A legjobb barátnőm. Csak bejött egy elég nagy probléma. Hogy mondjam el neki, hogy ne sértődjön meg nagyon? Nem akarom a barátságot befejezni, mert mindig itt van nekem, ha baj van, csak ez a probléma tényleg zavaró. Többi lent

Figyelt kérdés

11 éves lány vagyok .

A probléma az iskolai büfében kezdődött. Egyszer a barátnőm elfelejtett hozni magának pénzt ,ezért kölcsönkért tőlem egy ötvenest ,és én persze megadtam neki. Egy darabig nem történt ilyesmi ,de később egyre sűrűbben,és már ott tartott a dolog ,hogy minden nap szünetben odajött hozzám ,és nekem kötelességem tudni ,hogy mi a helyzet. Kiszámoltam ,és egy tanévben 9000 (!!!) forintot "szed ki belőlem"! Hogy mondjam el neki ,hogy ez így nem mehet tovább? Tudom ,hülye voltam ,hogy nem vettem észre először ,de nagyon észrevétlenül jött. Tudom ,hogy ez hülyeségnek hangzik ,de tényleg így volt! Kérlek ,segítsetek! Előre is köszi!



2015. aug. 30. 01:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha legkozelebb ker mond azt hogy csak magadnak elegendo penzt hoztal. Bocsi de ezt te keverted magadnak!
2015. aug. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Előzd meg! Te kérj tőle naponta egy 100-ast.
2015. aug. 30. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kínozd meg.. nekem is tartozik osztálytársam 9000-el már lassan egy éve.. ohh hányszor megígérte hogy x nap múlva megadja... :)
2015. aug. 30. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megmondanám, hogy szívesen adok, de egyben kérem vissza! Vagy azt, hogy ha lesz önálló kereseted meghívod egy ebédre, de nem tartod igazságosnak a szüleiddel szemben, hogy jótékonykodsz a pénzükből. Ha ő ilyen gátlástalan, ne félj a szavaktól!
2015. aug. 30. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy először adja vissza a 9 ezret, amivel tartozik, utána majd adsz neki újból kölcsön. Ha ezen megsértődik, akkor nem is igazi barát.
2015. aug. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5- osztom. Ne félj kiállni magadért, kérdező. Minél előbb, annál jobb.
2015. aug. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2015. aug. 31. 18:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Ebben a sztoriban az a baj, hogy te érzed magad rosszul emiatt, pedig neki kellene. Legyél vele őszinte, és mondd el neki, hogy tartozik neked.
2015. szept. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!