Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Veletek meddig mászkáltak be...

Veletek meddig mászkáltak be a szüleitek az orvoshoz?

Figyelt kérdés

Nem elég, hogy bejönnek, hanem ott még előadják a marhaságaikat is... Az ész megáll. Meg beszólnak, hogy nem kell ám neki igazolás, megy matek dogát írni.

18 éves vagyok. Tavalyig még bejárkált apám!! velem az orvoshoz. Hiába kértem, hogy maradjon kint. Mert kiskorú vagyok, ő dönt, ő felel az egészségemért, majd megmondja mi bajom. Az apám. de nem óhajtok melltartó nélkül előtte lenni az orvosnál stb.

Anyám meg a fogorvoshoz járkál be még mindig, el se férnek bent,de bejön. Mert azt hiszik indokolatlanul járok oda.

Most meg képzeljétek el, apám vissza ment a házidokimhoz, hogy rosszul írta meg az igazolást, mert nem az van rajta, hogy fekvőbeteg voltam XD Mintha érdekelne bárkit is. Én közöltem, hogy ezért nem ülök a sok beteg között, jó úgy. Fogta magát és lement a papírral.

Hogy állítsam le erről őket?


2017. dec. 12. 16:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Velem kb. 13-14 éves koromig anyám.


Sok mindent nem tudsz tenni, de a szüleid tényleg gázok... :D


Bár, mondjuk én 13-14 éves korom után nem is mondtam meg, hogy lemegyek a dokihoz, csak fogtam magam és lementem, ha szarul voltam....

2017. dec. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Az én anyám is sokáig ezt csinálta. Fogorvoshoz mondjuk nem ment be velem, de pl. háziorvoshoz igen. Én azt mondtam, hogy ez nekem kezd nagyon kínos lenni, engem néz az orvos hülyének, ha még 18 évesen is anyám kísér be a rendelőbe. Volt egy kis sértődés, de aztán változott. Ha neked ez nem jön be, egyedül döntsd el, mikor mész orvoshoz vagy kérj egyedül időpontot és ne szólj nekik. Ha utána balhé lesz, mondd, hogy nem kisgyerek vagy, hanem felnőtt ember, egyedül is simán el tudsz menni egy fogorvoshoz vagy a háziorvoshoz.
2017. dec. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne jelentsd be, hogy elmész orvoshoz. Mondd meg amikor már voltál.
2017. dec. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
45%

Én elég spéci helyzetben vagyok, mert anyukám orvos, és örülök még most, 28 évesen is, ha velem jön, mert érdekes módon ahogy elhangzik, hogy ő orvos, máris mindig lesz időpontom, ha előtte még azzal küldtek el, hogy 2 hónapig nincs, és nem is mernek fellengzősködni az orvosok. Plusz azonnal meg tudja nekem utána mondani, hogy az adott orvos csak blöffölt-e, vagy tényleg igaz-e, amit mondott (sajnos mostanában sok olyat tapasztaltam, hogy nem tudták megtalálni, miért van ez meg ez, de ez sértette volna a büszkeségüket, és bekamuztak vmit). Mondjuk nőgyógyászhoz, fogorvoshoz nem "viszem".


Viszont ha nem hozzáértő és buta szüleim lennének, lerendezném őket. 18 éves elmúltam, nem ért hozzá, ne jöjjön el. Ha eljön, akkor leteremteném mindenki előtt... aztán ha látja, hogy mások hogy néznek rá, csak magukba néznek.

2017. dec. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
18 vagyok. Házi orvoshoz egyedül járok, de pl amikor neurólógiai vizsgálatom volt meg MR akkor is bent volt anyukám. Vérvételnél is bejön mert különben be sem mennék. Amikor kórházba kellett feküdnöm ott apa jött be velem a vizsgálóba. Illetve nyáron eltörtem a kezem oda pedig a nagynéném kísért be a vizsgálóba is. A házi orvosnál nem parázom de a kórházba, vérvételre nem mennék be egyedül leginkább azért mert kiskoromban nehezen találták meg hogy hova kéne szúrni a tűt vérvételnél és mindig rengeteget kínoztak, néhány ilyen alkalomnak nyoma is van a kezemen.
2017. dec. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
18 éves vagy, amúgy is "kinőttél" már a gyerekorvosból, 18 év felett amúgy sem járhatsz hozzá - tessék szépen átkérni a kartondat a felnőtt orvoshoz (bemész a szimpatikus felnőtt orvoshoz rendelési időben, mint amikor beteg vagy, és megmondod neki, hogy szeretnéd hozzá átkérni a kartonodat, nincs semmi extra intézendő vagy szülővel aláírandó dolog). A felnőtt dokihoz csak nem fognak már bekísérni. :D
2017. dec. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%

13 évesen egyedül jártam már.


Az a nevetséges, hogy HAGYOD, hogy ilyen szinten beleszóljanak az életedbe.

2017. dec. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%

Örülnék neki ha apukám (anyukám nincs) eljönne velem a dokihoz. Tavaly levitt kocsival, viszont mivel hatalmas sor volt (10 percet várt rám Max) elment nélkülem és otthagyott. Sötétben hulló hóban gyalogoltam haza. Igaz, hangulatos volt, de lehet csak túl pozitívan fogom fel a dolgokat. Mindenesetre: nagyon hideg volt akkor egy háromnegyed oras setahoz.

13/l

2017. dec. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#8 vagyok

Es 10 éves korom óta járok egyedül.

2017. dec. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%

En is kb. 13 éves koromtól jártam egyedül.

Legközelebb ha dokihoz kell menned-ne avasd be hogy mikor hánykor mész.

Ha valahogy mégis bemegy utánad akkor én a dokinak mondanám hogy: kérje meg az apukád/ anyukád hogy menjen ki a rendelőből.


Nagyon hülye szülők vannak...

2017. dec. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!