Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit vesztek/vettetek/vennétek...

Mit vesztek/vettetek/vennétek édesanyátoknak karácsonyra?

Figyelt kérdés

20-25 ezer között van az ár. De ötletünk sincs.

Anyám semminek nem örül, neki minden felesleges.. Valki ötlet?


2017. dec. 21. 22:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Én az enyémnek nyakláncot meg karkötőt, de ő választotta. Esetleg valami utalvány könyvesboltba/ruhaboltba/drogériába?
2017. dec. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%

Ha neki valószínűleg úgyis felesleges lesz az ajándék, akkor én biztos, hogy nem költenék rá ennyit.

Vennék egy olcsó, ámde szép vázát, meg egy szép, szintén olcsó díszpárnát.

Így legalább kevesebb lesz a kidobott pénz.

2017. dec. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Vegyél neki egy szép karácsonyfadíszt. Szintén szigorúan csakis olcsót.
2017. dec. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Tőlem egy kávéfőzőt, LED asztali lámpát, pulóvert, könyvet, határidőnaplót kap, illetve úgy néz ki, édességet. Tavaly Helia D szettet kapott, mobiltelefont, papucsot, felsőket. Általában megfigyelem, mi az, amire szüksége is van, és használja/hordja/megeszi/megissza.
2017. dec. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
39%

Tőlünk egy a feleségem által készített fotókönyv a 3 hónapos lányunkról.


Gondolom ezzel sokat segítettem :D.


Ha tanácstalan vagyok, akkor valamilyen különleges alapanyagot vagy hasonlót szoktam venni.

2017. dec. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
Tabletet és egy egyedi naptárat minden hétre egy klassz fotóval rólunk, az unokájáról, a kutyájáról. De ezt közösen kapják apummal.
2017. dec. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
Fülbevalót és egy Tens készüléket kap.
2017. dec. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Tőlem illatgyertyát (azt kért, mondta, milyen illat legyen) meg a leendő unokája hírét :)
2017. dec. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%

Felesleges ennyit költeni egy családtagja,pláne ha semmi se jó neki.

Én pl saját karácsonyi történetet adtam,kinyomtatva,került egy emberre kb 500-600 ft-ba és mindenkinek nagyon tetszett (4 fő kapta meg így). Szentestére pedig trüffelt csinálok. Egy emberre kb ez is hasonló árban,és kijöttem 1500 ft-ből/fő és még dolgoztam is vele.

Ha esetleg ilyen jól álltok, korábban rendelhettetek volna netről valami kézműves,személyre szabott dolgot.

2017. dec. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Fotóalbum az unokáról már van, tehát az nem jó. Köszi mindenkinek :)
2017. dec. 21. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!