Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit adtok Édesanyátoknak...

Ti mit adtok Édesanyátoknak Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Nincsen ötletem, már korábbi évek során vettem neki ruhát, konyhai kiegészítőt, dísztárgyakat, és most tanácstalan vagyok.

(20 éves lány, anyukám 43.)



2016. nov. 20. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
semmit
2016. nov. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fotóalbumot.
2016. nov. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Történelmi témájú könyvet.
2016. nov. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
50%

Befizethetnéd egy Wellness hétvégére :)

Ha nem szánsz rá ennyit, akkor egy masszázsbérletnek is biztosan örülne!

2016. nov. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet vmi markasabb kozmetikumot akar.
2016. nov. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tőlem mindig színházjegyet kap. Megveszem hónapokkal előbb ha lehet, és akkor nincs gondom a helyekkel.

De most megtiltotta, hogy ilyen ajándékot vegyek neki (némi anyagi gondunk van) úgyhogy kézzel készítek neki, valami személyeset.


Te is készíthetsz neki mondjuk naptárat a képeitekből. Wordben sitt sutty össze tudod rakni, meg tudod formázni és egy gyorsnyomdában nyomtatással és spirálozással együtt kb 1000 forint lesz az összköltség.


Vagy én pl csináltam már olyat is, hogy a kedvenc kávés csészéit és tányérjait átfestettem, mert mondta, hogy nagyon szereti őket, de unalmas az az egyhangú fehér. Hobby boltban vettem porcelán festéket (ezek mondjuk drágább buli, 890 Ft egy kis tégely, de van porcelán festő toll is, de az sem olcsó) és ilyen nonfiguratív virág és kutya motívumokat festettem rájuk, mert anyukám szereti az ilyet. Aztán sütőben kiégettem és már 5-6 éve megvannak.


Kreatívhobby műhelybe is elmehetsz (made by you, nézd meg őket fb-on) ott profi segítséget kaphatsz.


Esetleg ha van festő vagy grafikus ismerősöd, vagy kapcsolatod, akkor egy kedvenc képeteket lerajzolva, lefestve, bekeretezve is oda adhatod neki. De neten kereshetsz is ilyen művészeket, csak időben add le a rendelésed, mert idő míg elkészülnek a művek.


Vagy ha szereti a cserepes virágokat, akkor dekupázs(nem bonyolult és nem hosszú idő elkészíteni. A ragasztó kb 1000-1500 forint, neten sok segítség van, de bármelyik hobby boltban szívesen segítenek) technikával feldíszithetsz egy cserepet kedvenc képekkel vagy bármivel, ültetsz bele egy szép virágot ami tavaszra, nyárra pompázni fog és kész is egy újabb személyes ajándék.


Bocsi, hogy nagyon kézműves irányba mentem el, de én nagyon szeretek kézzel készült dolgokat adni.


Viszont ha mindenáron vásárolni szeretnél neki, akkor nézd meg, hogy van e valami régi, rosszul működő használati tárgya (hajformázó, hajszáritó, vasaló vagy bármi), és esetleg azt.

Vagy egy szép ágyneműt a kedvenc állatával...ebay-en rengeteg gyönyörű ágynemű van különböző mintákkal és ábrákkal, természeti fotókkal vagy galaxis mintával. Csak a neten rendelésnél, főleg ebay, amazon már nem mernék ilyenkor rendelni, mert késhetnek a dolgok. Tavaly október 30-án adtam le rendelést és január közepére érkezett meg, s akkor is csak azért, mert a végén naponta bombáztam őket levelekkel.

2016. nov. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Parfüm.
2016. nov. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is szint már minden ötletemet....kapott már színházjegyet,showder klub előadásra jegyet,könyvet,konyhai gépeket,kozmetikumokat.

Idén táblácskát kap :)

[link]

2016. nov. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket! Mentek a zöld kezek! :)
2016. nov. 25. 20:17
 10/10 anonim válasza:
Ird be Googleba hogy CEWE.
2016. nov. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!