Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Unokatesóm beszólt, mert...

Unokatesóm beszólt, mert meztelenül alszom. Kinek van igaza inkább?

Figyelt kérdés

Fiúk vagyunk mindketten. Nálam aludt most 2 éjszakát vendégségben. Én télen-nyáron meztelenül alszom itthon, most is, ő meg látott így meztelenül, ahogy jöttem be a fürdőből meg ahogy mentem ki a konyhába inni, ilyesmi és közölte, hogy ez milyen ocsmány meg undorító dolog, hogy meztelenül alszik valaki.


Én egyáltalán nem gondoltam, hogy egy huszonéves fiú kiakadhat azon, ha a másik meztelenül van.


Én hibáztam, hogy nem vettem fel semmit, mikor vendégem volt? Vagy ő abnormálisan prűd? Én koleszos is voltam pár évig, ott a francot sem zavart, hogy meztelenek vagyunk pár másodpercig a másik előtt.



2017. okt. 24. 12:25
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
86%

Te hibáztál, igen.


Az a minimum, hogy megtisztelem a vendégemet azzal, hogy nem pucérkodom előtte. Én főleg nyáron csak bugyiban vagyok itthon, mégis ha jön anyám, nővérem, sógornőm...stb. felöltözök tisztességesen.


Gondolom most le fogsz pontozni.

2017. okt. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
88%
Ha tudod hogy vendég van, akkor vegyél fel gatyát.
2017. okt. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
ment neked a zöld kéz! :)
2017. okt. 24. 12:30
 4/35 anonim ***** válasza:
91%
De mi a francnak kell vendegek elott helikopterezni... tiszteld mar meg legalabb egy alsogatyaval...
2017. okt. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
93%
Valószinűleg nem kiváncsi sem arra ami elöl van, sem arra ami hátul. Az, hogy meztelenül alszol a pokróc alatt, rendben van. Viszont az már más tészta, amikor a KÖNYHÁBAN is meztelenül flangálsz. Nem nehéz fevenni egy alsót, miután kimásztál az ágyból :)
2017. okt. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
92%
Azért egy gatyába nem haltál volna bele.
2017. okt. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
89%
Én is meztelenül alszom, párom is, de ha vendégek vannak ő felvesz minimum egy alsó gatyát+ pólót, én pedig bugyit/rövid nacit+pólót.
2017. okt. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim válasza:
60%

Tipikus magyar mentalitás a kérdezőé. Csakis ÉN, ÉN, ÉN, a másik véleménye, érzékenysége, megszokásai azok le vannak.... Szép dolog mondhatom.

Én is meztelenül alszom egyébként, de a takarú alatt olyan mindegy, ha meg felkelek, veszek magamra valamit. Nem olyan nehéz dolog.

2017. okt. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
98%

Teljesen normális, hogy meztelenül alszol.

De! Mások előtt nem illik meztelenül mászkálni. Húzzál fel egy köntöst, amikor mászkálsz. Ha nem egy szobában alszotok, amikor nálatok van, akkor nyugodtan aludhatsz meztelenül ilyenkor is. Csak nem mászkálj előtte.

2017. okt. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
53%

mi is meztelenül alszunk

Amikor egyik kollégámnál aludtam mondtam neki hogy én ugy alszom ha zavarja szóljon

Nem zavarta

2017. okt. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!