Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jó ötlet lenne-e karácsonyi...

Jó ötlet lenne-e karácsonyi ajándékként adni a családomnak?

Figyelt kérdés

Kedves ...,...,...!

Életem során sokat hibáztam, amit ti elviseltetek.Próbálok jó útra térni és jó ember szeretnék lenni, még ha nem is mutatom ki.A karácsony a szeretetről szól és nem lehet semmivel sem megvenni a szeretetet.Hiába kapnék meg mindent, számomra nem attól lennétek jó család.

Szerencsésnek érzem magam és az egész családot, hogy másfajta gondolkodásúak vagyunk és nem tartozunk a tömeg emberekhez.Van mikor veszekedünk, van mikor le vagyok cseszve ami okkal történik meg, de tudom hogy azért csináljátok ezt hogy embert faragjatok belőlem.Ti is szoktatok hibázni, hisz ti is emberek vagytok, de belátjátok és próbáljátok kijavítani azt amit elhibáztatok.

Boldog karácsonyt szeretnék nektek kívánni!



UI:Ilyen nyitott még nem voltam a családomhoz és nem tudom hogy fogadnák ezt tőlem, túl szégyenlős vagyok beszélni az érzéseimről a szüleimnek.


2017. dec. 23. 23:57
 1/8 TR75 ***** válasza:
96%
Ha ezt őszintén gondolod, és nem csak egy darab papír, akkor szerintem ez jó ötlet.
2017. dec. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha az öcsémtől ilyet kapnék, szerintem életem egyik legjobb érzése lenne (nem vagyunk jóban).
2017. dec. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 MarceLL9999 válasza:
83%

Ahogy az előző írta!

Teljesen jó!

2017. dec. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, hogy ha valóban őszintén gondolod, és érzed, akkor teljesen jó!
2017. dec. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az alapötlet jó. Esetleg személyesebbé teheted azzal, ha nem mindenki ugyanezt a szöveget kapná, hanem még mindenkinek megírnád a három legszebb vele kapcsolatos emlékedet.

Viszont számolni kell azzal is, hogy zavarba jönnek ettől, vagy sokkolja őket egy kicsit, nem ismerem a családod. Az enyém fiatalkoromban szerintem gúnyolódott volna rajta. :(

2017. dec. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2018. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát nem hatódtak meg, de azt mondták, hogy van ebbe igazság és remélik, hogy tényleg így gondolom.
2018. jan. 10. 08:54
 8/8 anonim ***** válasza:
:)
2018. jan. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!