Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet lenne ballagási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne ballagási ajándékként ezzel meglepni a páromat?

Figyelt kérdés

Egy éjszakai fürdőzésre gondoltam, mivel nem olyan rég megemlítettük, hogy elmehetnénk, viszont lassan itt az érettségi és nem igazán lesz ideje, hogy átmenjünk ezért egy másik városba. Megérdeklődöm majd, hogy milyen árban lenne egy szoba is, amit kivennék, ha mégis 'elfáradnánk'(de ez függ attól is hogy tudok-e dolgozni addig).:)

Mit gondoltok? Nem igazán tudom, hogy mit illik ilyenkor ajándékozni. Láttam egy hasonló kérdést pár napja, ahol írták a könyvet meg olyan holmikat amikre szüksége van. Node egy drágább órát nem engedhetek meg magamnak, így a fenti ötletem van:)

18/L


2015. ápr. 3. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
En konkretan orulnek neki. Tehat ebbol kiindulva gondolom o is fog ; )
2015. ápr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TallandThin Boy ***** válasza:
Szuper ötlet. Masszás, relaxálás meg a többiek :D
2015. ápr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem zseniális ötlet.
2015. ápr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Téééényleg?:) Ennek nagyon örülök!
2015. ápr. 3. 22:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Szupi ötlet:33 Biztos nagyon fog örülni:)
2015. ápr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 aladar12 ***** válasza:
érettségi és nem igazán van ideje? előtte egy hónap lazulás van, mi az, hogy nincs ideje????
2015. ápr. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

aladar12

Lazulás? Nem tudom miről beszélsz, a ponthatárok az egekben vannak, rengeteget kell tanulniuk, ahhoz hogy bekerüljenek. Biztos találnánk rá szabad hétvégét, mert nem arról van szó, viszont a hétvégéink elrepülnek, családi kötelezettségeink is vannak és az oktatója miatt inkább csak hétvégén tud vezetni. Most szünetben gondoltuk, hogy megyünk, de a női 'problémám' miatt valószínűleg úgysem tudtunk volna menni:) Így ez ballagás után egy kis lazításként is szolgálna:)

2015. ápr. 3. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!