Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el itthon,...

Hogyan mondjam el itthon, hogy másik iskolába szeretnék járni?

Figyelt kérdés

Már egyszer felmerült ez a téma, hogy otthagyom a mostani sulimat, de akkor nagyon megijedtek, hogy hova fogok járni? azért akarok eljönni, mert valaki megbántott? sok lenne a papírmunka, meg ilyenek...

De mostanra már nagyon elegem van: kollégista vagyok, honvágyam van, a gimi nagyon nehéz, tanulás szempontjából, hétvégén 2 külön tanárhoz is járok. Ami elég sokba kerül nekik :(

Egyszerűen csak nem bírom tovább, de nem tudom, hogyan mondjam el, mert ők nem olyan megértőek...


2017. dec. 24. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
2%

Sehogy sajnos így jartal

Amúgy azért mert valaki megbantott mi a bűvös francer mész el

Ez egy kifogás

Nyugi annakideen én sem szeretem a sulit

Na bumm elviseltem

2017. dec. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ma sehogy, ha lehet.
2017. dec. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Elöször is boldog karácsonyt.


Másodszor mit nem bírsz elmondani ezen?

2017. dec. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

Milyen tantárgyakból jársz külön tanárhoz?

Ha szeretnéd én szívesen segítek neked ingyen. Küldök anyagot. Mi az ami nem megy ennyire?

Lehet csak rosszul tanítják és az nem a te hibád.

Szorgalom, kitartás és meg lesz az eredmény.

Nem tudom milyen ügyben és ki bántott meg. Ezt csak te tudhatod.

De én nem hagynám ott a helyedben.

Engem milliószor megbántott a gimiben az osztályfőnököm. Volt hogy bezárt egy terembe és elkezdett velem kiabálni én meg sírtam...

Pedig jeles tanuló voltam és jó maga viseletű.

Még így sem hagytam ott az iskolát és azért is igyekeztem bebizonyítani, hogy oda való vagyok. :)

Nem bánom utólag mert kemény suli volt. Enélkül most nem járhatnék oda ahova járok és nem menne ilyen könnyedén az egyetem.

2017. dec. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat, én fogalmaztam rosszul: anyuék ijedtek meg, hogy azért akarok-e eljönni, mert megbántott valaki?

(?)

De nem, nem ezért! :)

2017. dec. 24. 16:26
 6/8 anonim ***** válasza:
42%

Ha 9es vagy még most van idöd váltani esetleg szakgimnáziumba menni.

Beszélj szüleiddel erröl hogy tul kemény a gimi.

2017. dec. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
93%
En anno, rossz voltam toribol, utalt a tanar akarmennyit tanultam 2esnel jobbat nem kaptam..random otletkent benyogtem, hogy sulit szeretnek valtani, kovetkezo heten mar mashova jartam:) a baratok miatt megbantam, de ha ott maradtam volna nem tartanek ott ahol, valszeg vmi alja szakmunkasba jarnek..
2017. dec. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
Keress egy másik sulit és úgy mobd el hogy már tudid hogy hova akarsz menni helyette.
2017. dec. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!