Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek h jarok egy fiúval?

Figyelt kérdés

Rossz a kapcsolatom a szüleimmel de fölleg anyukámmal és nem tudom elmondani nekik hogy járok egy fiúval mert félek h eltiltanak töle

15\L



#kapcsolat #Kapcsolat a szülokkel
2017. dec. 26. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
"járok egy fiúval"
2017. dec. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem, ha a fiú nyelvtantanárnak készül, egész biztosan nem fognak eltiltani "töle", "fölleg" anyukád.
2017. dec. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Izé, pl ne mond el? :D Amit nem tudnak, aznem fáj nekik
2017. dec. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, amíg nem komoly a dolog, addig nem kell ezt nagy dobra verni. Bár nem tudom mióta ismeritek egymást, de azért szerintem ezt a “járós” időszakot még korai komolyan venni. Azt elmondhatod, hogy van egy fiú, aki szimpatikus és ismerkedtek, találkozgattok és biztos ők is érdeklődnek, hogy ki ő, milyen, honnan ismeritek egymást stb.. Ha többször eljársz otthonról vagy suli után picit később érsz haza, akkor az azért gondolom nekik is feltűnik. Nem szoktak rákérdezni, hogy hol voltál, kivel?
2017. dec. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A srác elhív randizni, erre te mondod otthon, hogy "Anya, most elmegyek egy picit itthonról, estefelé jövök haza." Erre ő gondolom visszakérdez, hogy hova mész, amire mondod, hogy találkozol XY-nal. Erre ő megkérdezi, hogy "csak nem a barátod?", amire te válaszolhatod, hogy de igen. :D Vagy valami hasonló. Szóval ez nem az a tipikus leülünk és kínosan társalgunk, hanem gyakorlatilag magától jön rá, hogy barátod van.
2017. dec. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Képzeld anya, kiderült, hogy nem vagyok leszbikus!
2017. dec. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!