Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya miért beszél így velem?

Anya miért beszél így velem?

Figyelt kérdés

Anya mostanában nagyon megváltozott, ahogy én is. Ő egyre bántóbb megjegyzéseket tesz rám. Teljesen összetöri a lelki világomat. Pl ma vagy tízszer sértett meg. Lehet leírva nem tűnhet annyira bántónak, akkor és ott nagyon rosszul esett. Ma meg akartam nézni egy horrorfilmet, amit már régóta szerettem volna. Anya meg is engedte. Tudja, hogy mennyire szeretem a horrort, és érdekel az ezotéria és a halál utáni lét. Már a film felénél tartottam, mikor kijelenti, hogy nem nézhetem tovább, mert "nem nekem való"! Hozzáteszem, ő ajánlotta a filmet. Mikor megkérdezem miért, azt a választ adta, hogy teletőmi a fejemet badarságokkal. A filmben nő mániákusan papolt a lányának Istenről és a többiről. Csupa badarságot is mondott, ami anya szerint nem való nekem. Megkérdeztem, hogy szerinte beveszem ezeket a hülyeségeket? Azt felelte, hogy nem birom szétválasztani a filmet meg a valóságot. Nagyon megbántott, mikor azt mondta, nem bízik bennem, és amiatt hogy én hiszek a szellemekben (ami mellesleg nem igaz), bármilyen hülysséget és veszélyes dolgot megcsinálok. Kiderült, kinézné belőlem, hogy beállok egy sátánista szektába. Ez nagyon megbántott, de volt hogy nagyon bántó szavakat vágott hozzám; fúria, hárpia, boszorkány, seggdugasz (!)...stb.

Miért teszi ezt?



2017. dec. 27. 02:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Ezt még nagyon meg fogja bánni, amikor majd elásod őt a hátsó kertben.
2017. dec. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
A felnőttek sem tökèletesek. Köztük is vannak kicsinyes, ostoba, rosszindulatú egyedek. Anyád nyilván nem gondolta ezt komolyan, de jól esett a lelkének ha ezeket mondhatja. Az ilyeneknek a hátteréneb sok dolog állhat pl. munkahelyi stressz, változókor, szexhiány.
2017. dec. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Nem veszélyes egy horrorfilm. Anyukád csak kimerült és feszült.
2017. dec. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1-es. Nincs kertünk xD. De az ötlet jó😀😂
2017. dec. 27. 13:48
 5/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. dec. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
13/L
2017. dec. 27. 23:55
 7/13 anonim ***** válasza:
Még kicsi vagy, valószínűleg félt csak. :)
2017. dec. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Még félt, és lehet, hogy igaza van.
2017. dec. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát én egy 13 éves gyereknek nem engednék horrorfilmet nézni. Nem azért, mert nem tudja szétválasztani a valóságtól, hanem mert bizonyítottan rossz hatással van az idegrendszerre.
2017. dec. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igazából már annyit néztem, hogy a legijesztőbbektől sem ijedek meg.
2017. dec. 29. 00:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!