Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért van kiakadva...

Anyám miért van kiakadva mindenen?

Figyelt kérdés
Ha segítek neki kiteríteni a ruhát, átteríti, hogy az úgy nem jó. Ha főz, akkor utána azt hajtogatja, hogy ő mennyit bajlódott vele, karácsonyra is háromfogásos ételeket csinált. Az tetszik neki, ha kitakarítom az egész házat, de utána arra is azt mondja, hogy nem jó. Úgy látom neki minden teher, és utána felhánytorgatja. Megkérdezi pl. hogy mi legyen ebédre, utána meg szid, hogy na miért azt kellett csinálnia.
2017. dec. 29. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia,nekem is ilyen anyukám :/ én sem értem,hogy miért. Arra gondoltam,hogy nálunk azért ,mert apám felidegesíti mindig és neki nem szólhat vissza,tele van feszültséggel és ki máson vezesse le,mint a gyerekén,aki úgyse szól neki vissza semmit..
2017. dec. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Mártír szerep....Enyém is ilyen volt. Semmi se volt jo senkitől. Egyedul kell hagyni picit es rájon magatol h mennyire jo ha segit valaki,csak a mártir szerepben konnyebb sirni nyávogni mint elfogadni h segítség is van...
2017. dec. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hasonló helyzet...Neki sose segít senki,mindent ő csinál. Pedig rendszeresen segítek itthon mindben amiben csak lehet de neki az sem jó. Ha takarítok is szinte direkt ellenőrzi és talál benne kivetni valót mint minden másban. Sajnos többször próbáltam vele beszélni de még ő sértődik meg.
2017. dec. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!