Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egész életen át való cseszeget...

Egész életen át való cseszegetés után sem értem meg, hogy miért állítja szinte mindennek az ellenkezőjét? Ezt az életet ki lehetne javítani? Ha shokkot kapok miért blokkolok le?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egész életemben cseszegetve voltam. Bátyám hülye gyereknek hívott. Édesanyám volt az egyetlen Barátnőm és egyben mindenem. De még mindig nem értem meg, hogy egész életemben miért cseszeget azzal, hogy én csak magamat szeretem??? Amikor pont, hogy magamat nem tudtam elfogadni soha sem, ezért szinte mondhatom, hogy őszintén utálom magamat.

Párkapcsolatom is ezért nem sikerül. Aki hozzám való lenne nem merek hozzá szólni sem, mert úgy érzem nem érek annyit. Semmi önbizalommal nem rendelkezem, pedig önálló vállalkozó is voltam.

Ezt az életet ki lehetne még valahogyan javítani???

Pszichiátriai beteg lettem. Sajnos ha shokkot kapok totál leblokkolok.

Kérem, ha adjatok tanácsot vagy szóljatok hozzám!!!

Köszönöm hálásan!



2018. jan. 1. 15:15
 1/4 anonim válasza:
87%

Tűzz ki célokat, amiket el tudsz érni, ezzel is növelheted az önbizalmadat. Esetleg megkérdezheted édesanyádat, miért gondolja, hogy csak magadat szereted, és megkérheted, hogy mondjon konkrét példát is. Remélem segítettem;)!

12/L

2018. jan. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Vagy ha tényleg nem bírod, fotdulj pszichológushoz.
2018. jan. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért állítja mindenki azt, hogy ő márpedig nem bántalmazott téged, mert ők őszintén azt hiszik, hogy normálisan viselkedtek és hogy te vagy a hülye. Az az igazi nagy baj, hogy azt az időt, amit miattuk boldogtalanságban, szenvedésben éltél le, senki sem fogja visszaadni neked, illetve senkit sem érdekel, hogy mi van veled. Egyedül önmagadra számíthatsz.


Én nem hiszek abban, hogy egy ilyen életet valaha is olyan szintre lehessen hozni, hogy önmagaddal békében élhess tovább.

2018. jan. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Személyiségfejlesztés. Pszichoterápia, vagy olyan módszerrel, ami neked bejön. Ha minden pszichiátriai kezelt tenne magáért, a pszichiáterek éhen halnának.
2018. jan. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!