Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem eléggé nagyképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem eléggé nagyképű lett. Csak neki lehet igaza és nem ismeri be az ellenkezőjét! Ti hogy látjátok?

Figyelt kérdés

A férjemmel 7 éve vagyunk együtt ebből 2 éve vagyunk házasok. Az én fiamon kívűl van egy közös is. Viszont a gyerekekhez nincs türelme, játszani a fiammal szokott de a kisebb is igényelné....akárki felidegesíti velem hőzöng aztán a gyerekekkel. Nincs semmi türelme, semmi kitartása a dolgokhoz. 6 hónapja külföldön élünk, ezt a döntést kiköltözés előtt ketten hoztuk meg. Mégis egyre többet vágja a fejemhez hogy én akartam. Az anyjáék a kezdetektől áskálódnak, gúnyt űznek belőlem és rajtam kívül a fiamat is a szájukra veszik, mondván nem a férjemtől van, aki egyébként sajátjaként fogadta el. A sógornőm, sógorom, anyósom mind a hátam mögött kritizál, szemtől szembe persze kedvesek. Volt idő mikor a férjemet úgy rángatta anyósom mint a bábut. Ennek hamar véget vetettem és azóta nincs ez. De helyette van hogy nem áll ki mellettem, csak vállat von hogy mit foglalkozok ilyen sértésekkel. Ő is elég gyakran megbánt, nem is kicsit, annyira hogy a sírás kerülget. Én nagyon sokat segítettem a családjának annak ellenére hogy állandó vitáink voltak. Nem várom hogy megköszönjék, csak őszinteséget. mást nem. A férjemmel megbeszélni lehetetlen bármit is. A dolgokban csak azt látja hogy én mindenért hibás vagyok, mindent oldjak meg, mindig én csinálom amit nem kell. Ha rám förmed és nem hagyom magam azzal jön hogy én milyen bunkó vagyok és fejezzem be mert én kezdtem. A családomat szidja mindig pedig soha nem ártottak neki. Nagyon egyedül érzem magam. Ha kérdezi mi bajom, már el sem kezdem mert úgysem látja be ha hülye volt. Legutóbb is: -Igen? Megbántottalak? Nem érdekel, te hányszor bántottál már meg?

Holott kiprovokálja a vitát és mint az oviban. Inkább tükrözi rám az ő tetteit, mondatait mintha én mondtam volna vagy tettem volna, minthogy beismerje ha bunkó volt. Szinte bármit megtesz csakhogy neki legyen igaza. Nem tudom mit tegyek mert elég idegesítő mostmár minden nap azon totózni éppen milyen hangulata lesz.



2013. ápr. 20. 14:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
10%
hova koltoztel?
2013. ápr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Angliába
2013. ápr. 20. 14:11
 3/32 anonim ***** válasza:
16%
Szegenykem. Reszvetem, a bunko ferjed miatt.
2013. ápr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Ha birtokon belülre kerülnek, mindenkit fenyeget ez a veszély. Valahogy meg kell tanulnod kezelni helyzetet, kezdj el kísérletezni, hogy hogyan tudsz rá hatni, mert ha így folytja teljesen ki fogsz belőle ábrándulni. Javítsd meg a kapcsolatodat, de ezt, hogy hogyan tudsz rá hatni, azt neked kell kitalálni, de hosszú bizalmas beszélgetések javasoltak.
2013. ápr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
69%

ha egy kis kalandra vagysz irj privit :DD

egyebkent pedig nekem nagyon ugy tunik hogy fuggsz a ferjedtol anyagilag, o kezeli a penzt, es emiatt nem is mersz beszolni neki. ha onallo lennel es barmikor lelephetnel, akkor nem kezelne igy mert tudna hogy elveszthet, de igy oda vagy bilincselve melle. remelem nem talaltam nagyon melle :D

2013. ápr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
64%

Az én párom is ilyen, szóval őszintén megértelek. Eddig sosem volt ilyen problémánk, mindig megértő és türelmes volt. Most jött némi stressz az életébe és minden áldott nap a torkomnak esik valamiért. Én nagyon nagyon sokmindent eltűrök szerintem, de ha valaki igazságtalanul viselkedik velem "erőszakosan", azt nem bírom elviselni. Nem vagyok az azonnal hagyjuk el a másikat idea híve, de ezt én is nagyon nehezen viselem.


A múltkor megkértem, hogy jöjjön el velem cipőt nézni, aztán elmegyünk vacsorázni, kicsit kettesben leszünk végre. Ez úgy kezdődött, hogy neki nincs is kedve, mondom jó, akkor megyek egyedül, hát mit képzelek, ha már megígérte eljön, első letolás megvolt. Aztán a cipő boltban a harmadik cipőnél közölte, hogyha megmerek fogni még egy cipőt, akkor most azonnal itthagy, mert már elege van. Közöltem vele, hogy ott az ajtó lehet menni, akkor ismét nekem esett, hogy hogy lehetek ilyen tapló... Annyira megbántott a hülye beszólásaival azon a délutánon, hogy már a vacsora alatt is csak némán ettünk és egymáshoz sem szóltunk. Gyűlölöm ezt, nekem erre nincs szükségem, pedig mostanában mindennap van valami hasonló szitu.

Próbálj meg beszélni vele, hátha váltkozik. Jobb ötletem nincs.

2013. ápr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
77%

Lehet, h nem igy van, de szerintem mar nem szeret. Nekem is itt ment tonkre a kapcsolatom es hasonloak voltak a "tunetek"...

De ettol fuggetlenul mondom, lehet, h tevedek. De ez tiszteletlenseg jele. Esetleg nem lehet neki vki? Te dolgozol?

2013. ápr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Anyagilag sosem függtem tőle, jobb anyagi körülmények között nőttem fel és mindig volt/van félretett pénzem. Az a baj hogy már nem egyszer próbáltam ezeket a dolgokat megbeszélni vele. Hogy közösen oldjuk meg a problémákat, de semmi. ha az jön szóba hogy mivel bántott meg (miután megkérdezte) végig sem hagyja mondani a választ mert rögtön engem kezd szapulni hogy ezt magamnak köszönhetem. Nem csak itt lett ilyen. Már otthon is elkezdte csak kisebb nagyobb szünetekkel mindig vissza jött ez az ,,anyja stílusa,,.
2013. ápr. 20. 14:29
 9/32 A kérdező kommentje:
szeretni biztos hogy szeret, valakije meg tuti nincs. ebből a szempontból szerencsés vagyok mert ilyen téren az az elve hogy ha kell más akkor előbb velem közli akárhogy fájna is.
2013. ápr. 20. 14:32
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudtok egymással beszélni, akkor itt a vége. Mehettek esetleg párterápiára, de csodálkoznék, ha hajlandó lenne rá.
2013. ápr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!