Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ti is kiakadnátok, ha...

Szülők ti is kiakadnátok, ha a 18 éves fiatok még ebben a pillanatba is ébren lenne? Mivel büntetnétek?

Figyelt kérdés
Nem számít hogy suliidő van vagy nincs

2018. jan. 2. 01:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%
Miért kéne büntetni? Hát 18 éves :D De ha nem lenne annyi, akkor sem...
2018. jan. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%
Sok lehetett a szilveszteri pezsgő ha még mindig a hatása alatt vagy..... Vagy szimplán hülye vagy... Ne haragudj de a 18 éves fiad felnőtt.... Saját döntésekkel... Ez a legkevesebb.. Jesus ha csak ennyi problémád lenne az életben.....
2018. jan. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Te se alszol és éppen internetezel.
2018. jan. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%
Sok lehetett a szilveszteri pezsgő ha még mindig a hatása alatt vagy..... Vagy szimplán hülye vagy... Ne haragudj de a 18 éves fiad felnőtt.... Saját döntésekkel... Ez a legkevesebb.. Jesus ha csak ennyi problémád lenne az életben.....
2018. jan. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
98%

Büntetni? Mert nem alszik?

Jézus, Köszönöm jót nevettem ezen igy estére

2018. jan. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Gyerekként írok, nem felnőttként. Amúgy igen apám kitér a hitéből, ordibál és büntet folyton ha nem alszom el 10 előtt..
2018. jan. 2. 01:39
 7/30 anonim ***** válasza:
92%

Én mostanában 3 óra előtt sosem tudok elaludni. Aztán reggel megy a nyöszörgés, délután pedig kidőlök. Nem tudok visszaállni normálisan. Miért szokott kiabálni?

Egyébként ha telihold van (márpedig az van) akkor pláne nem alszom. Lehet veled is ez a helyzet. Jó éjszakát 😂


16/L

2018. jan. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
96%

Gondoltam, hogy te lehetsz a gyerek idióta szülőkkel.


Nyilván nem, de nem csak 18 évesként, már fiatalabbként sem. Egyébként is hülyeség lenne azért büntetni valakit, mert nem tud elaludni parancsszóra.

2018. jan. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
94%
Mint latod en se alszom de en szenvedek is miatta, am egy kamasz 11 ora elott nem nagyon tud elaludni (olvastam errol egy cikket, most vagy igaz vagy nem de hihetonek tartom) beszeld meg apaddal es probalj elaludni...
2018. jan. 2. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
93%

En tuti ráhívnám a rendőröket, hogy hogy merészeli a büdös kölke.....

Jobban aggasztana, ha 18 evesen ilyen ostoba kérdésekkel terhel másokat.

2018. jan. 2. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!