Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Bizonytalan vagyok a jövömmel...

Bizonytalan vagyok a jövömmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Most vagyok 11.-es, 1 éves kitaláltam, hogy orvos szeretnék lenni. Így biosz-kémia faktot vettem fel. Bioszt alapból szerettem, 5-ös voltam belőle, kémiát meg elkezdtem tanulni, így 4-es lettem a gyenge 3-asból.

A biosszal még egész jól elvagyok, de a kémia nagyon nehéz. Mindent megteszek, de így is 3-asra állok. Nagyon sok ideje lakberendező vagy belső építész szerettem volna lenni, de anyukám ezt nem támogatja, szerinte nem lehet belőle megélni. Viszont nagyon szeretem, ha éppen unatkozok, akkor pl.házakat szoktam tervezni bútorokkal, mindennel együtt. Őszintén nagyon félek az orvositól (ha egyáltalán összejön), sokkal szívesebben csinálnám ezt.

Elmondjam anyáéknak? Vagy inkább tartsam magamban, és lesz, ami lesz?


2018. jan. 2. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy mondd el nekik! Teljesen normális, ha ilyen idősen bizonytalan vagy, sokan felnőtten jönnek rá, mit szeretnének csinálni. :)
2018. jan. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el nekik, és állj ki teljes mellszélességgel azért, amit csinálni akarsz.

Bárcsak én is tudtam volna ennyi idősen, hogy mit akarok...

2018. jan. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lakberendező és a belsőépitészetbol nem lehet megélni,ismerek egyet,semmi anyagi gondja nincs. :O Az kezdő orvosibol idehaza nem lehet megélni,nem oknélkul mennek az jo orvosaink kulföldre... Amugy sem a szulo dont,vagy akkor utálni fogod a munkádát az fix. Ha nem megy az orvosi ugyis kihullasz erőszakkal nem lehet vki orvos,h kozbe nem akar az lenni.
2018. jan. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Téékáá ***** válasza:
100%
Jólenne azt is pontosan tudnod h mit is csinál egy orvos és milyen tantárgyak lesznek az egyetemen mert a jelenlegi biosz és a kémia csak mese délután ahoz képest amit ott végig kell majd nyomnod a 6év alatt, utána meg persze a meló.Azt javaslom alaposan nézz utána mi vár rád az egyetemen es utána a munkahelyen.
2018. jan. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Oké, legyél lakberendező, de ne számíts ara hogy majd ők eltartanak mikor az éhhalál szélén állsz majd mert nem fogsz munkát kapni.
2018. jan. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp beszélj velük, jobb, ha tudnak a félelmeidről. De ne aggódj, van még másfél éved arra, hogy felkészülj az emeltre, ha igazán ezt szeretnéd, sikerülni fog, mert van motivációd. :)
2018. jan. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!