Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Hova engednétek el a...

Szülők! Hova engednétek el a 15 éves lanyotokat este városba?

Figyelt kérdés

A szüleim nem akarnak beengedni, mert mást nem tudnak elkepzelni mint hogy inni akarok. Egyszer nagy nehezen elengedtek, de "csalodtak bennem" es hazarangattak elobb. Most más tarsasaggal mennék (2 barátnőm) és még nem próbáltam elkeredzkedni, mert nem tudom mit mondjak. Arra gondoltunk hogy elmennenk tekezni vagy ilyesmi, de azzal is az lesz a bajuk, hogy miert nem tudom napkozben.

Szoval szerintetek mit mondjak?

11 körül már otthon lennék



2017. jún. 12. 22:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%

Hát én normálisan megbeszéltem a szüleimmel hogy nem iszom le magam, és jönnek értem 2kor így engedtek el discoba.

Lássák hogy megbízhatnak benned.

16/f

2017. jún. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
En utolso busszal jonnek haza, de az a baj hogy nagyon szigoruak es úgy tűnik nem bíznak meg bennem. Meg hát első gyereknek mindent nehezebben engednek meg.😑
2017. jún. 12. 22:29
 3/26 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem 15 évesen nagy dolog hogy megengedik hogy az utolsó buszig kinnt legyél. Téged is megértelek nekem is mindig mehetnékem volt és besózott az esti csavargás, de igazuk van abba hogy a legtöbb programot napközben is lehet csinálni. Kicsit gondolj bele, ha a gyereked kikéredszkedne estére te nem arra gondolnál egyből hogy piázni megy? Mi ezt csináltuk és most is ezt csinálják a veled egykorúak.
2017. jún. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
51%
Az ágyába engednék be egy ekkora gyereket. Az is a városban van.
2017. jún. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
12%
Nem értem mi ez a nagy divat hogy hajnalban a szülő megy a gyerekért a discoba. Ez is elkorcsosult... suliba/ból se sétál a gyerek és a buliba/ból se.
2017. jún. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
72%

Írod, hogy egyszer már csalódtak. Innentől nincs nagyon miről beszélni. Esetleg akkor, ha pl. apud elkísér. Ha tényleg csak tekézni akartok, akkor nem gond.

Várostól is függ. Ami itt nálunk megy mostanában, az már durva. Egyáltalán nem biztonságos 15 éves lányoknak este mászkálni.

2017. jún. 13. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
5%
Sehova főként ugy nem hogy mint irod egyszer már eljátszotad ezt hogy nem fogsz inni,de nem tartotad be ezek szerint.igy nem biznak meg benned jogosan.
2017. jún. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%

Őszintén szólva, ha már 15 lenne a lányom maximum a közeli játszótérre vagy parkba engedném le. (Játszótérre igen, annó, mi barátaimmal ott gyülekeztünk, leültünk egy padra és ott beszéltük meg kb ennyi idősen az élet nagy dolgait.)


Mi ez a 11 KÖRÜL? :) (ez nálam annó inkább azt jelentette, hogy nem fogok hazaérni egészre, inkább lesz abból 30 is).


Nem, ez egy 15 éves gyereknek már nagyon késő.

Max Este 9-ig kapnál kimenőt. Nem tovább.


Amúgy sose tévesszen meg, ha a barátaidat elengedik akár éjfélig is - főleg ennyi idősen-

Ott nyilván más dolgok is lapulnak a háttérben.

Nekem is volt ilyen barátnőm, akire rábízták, hogy mikor megy haza. Akkor mind irigyeltük, aztán később kibökte nehezen, hogy tulajdonképpen ő nem boldog ettől a nagy szabadságtól, mert a szülei lesz*ják őt jó magasról. Az apja nőzni járt, az anyja meg ivott.

Szóval nem minden arany, ami fénylik, hidd el!


2 gyerekes anya

2017. jún. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
77%

Max killencig és a játszora, vagy cukrászdába, mert meleg van.


De mindegy ha az én gyerekem egyszer már eljátszorütta volna a bizalmamat, nem mehetne sehová, akárhogy vergödik is.

2017. jún. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
66%
Unokatestvérem lánya 17 éves, novemberben lesz 18, és olyan a viszonyunk a csajszival, mintha a húgom lenne. Mégis az anyja max 10-ig engedi ki, de azt is csak úgy, ha kicsit könyörög neki. Szóval 15 éves kislányként ne nagyon akarj este kint lenni ilyen sokáig.
2017. jún. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!