Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valami tipp? A szüleim nem...

Valami tipp? A szüleim nem engedik.

Figyelt kérdés
Szeretnék gépen játékokat venni és abban dolgokat vásárolni. Tudom hogy nincs sok értelme mert nagykoromban amúgy sem blablabla.. de nem engedik hogy feltoltsek pénzt kártyáról. Persze kifizetném, mivel saját pénzből vennem. Valami más megoldás a bankkártya nélkül? Titokban.

2018. jan. 7. 23:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Sok más jó ingyenes játék létezik...
2018. jan. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
86%
Ha olyan fontos Neked, akkor rágd a szüleid fülét tovább vagy kérd meg az egyik barátodat vagy nagykorú ismerősödet, vagy kérd azt szülinap/névnapra.
2018. jan. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ingyenes játék.. ja de a benne lévő cuccok nem ingyenesek :D én inkább sunyiban intézném a dolgot. Valami más fizetési lehetőségek?
2018. jan. 8. 00:02
 4/11 anonim válasza:
78%
Netes vásárlásnál nincsen más lehetoseg csak bankkártyával. Kérd meg az egyik barátodat akinek a szülei nyitottak az ilyesmire, hogy csinálják meg neked és majd lemeccseled a pénzügyeket
2018. jan. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Mást tudsz megkérni hogy intézze neked, például egy baratodat akinek mar van kartyaja. Ezt utanvetellel postan nem igen fogod megkapni. Tehat az ugy nem mukodik hogy például gyemantot akarsz venni, megrendeled kihozza a postas es kifizeted neki kezpenzben😂 de a szulinap karacsony stb az jo lehet, olyankor engedekenyebbek a szulok picit
2018. jan. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Veszel paysafecardot és g2a, uplay ,origin már a rendelkezésedre áll. Sajnos Magyarországon steamen nem lehet használni de veszel steam pénz kódot vagy játék kódot g2a-n és aktiválod steamen. [link]
2018. jan. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Paypal is jó megoldás lehet, a legtöbb helyen azt is engedik.

Van belőle olyan verzió, hogy nem bankkártyát regisztrálsz, hanem konkrétan a paypalos számlára töltesz fel pénzt. Ez általánosan átutalás, de van lehetőséged arra is, hogy bebattyogsz a megadott bankba (mikor utoljára néztem, unicredit volt itthon, de a paypal oldalán írja ezt pontosan), és a saját paypal számládra fizetsz be pénzt.

Ezzel tulajdonképpen lesz egy virtuális bankkártyád.


Ám a helyedben én megpróbálnám meggyőzni a szüleimet. :) Nem az a lényeg, hogy mi lesz nagy korodban. Ha moziba mész, annak sincs látszatja, csak az élmény. Vagy ha a haverokkal beülni mekizni, vagy akármi... mind-mind csak élmény.

A játék ugyanúgy élmény. Nem a játékra költesz, az lehetne bármi, hanem arra, hogy számodra pozitívan töltsd el a szabadidődet. :)

2018. jan. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
49%
poén mert a "saját" pénzedet is ők adják xD btw várd meg amíg 18 leszel addig meg inkább tanulj kisfiam Xd de vannak olyan játékok is amikben telorol is lehet felnyomni próbáld azt ha muszáj p2wzned xd
2018. jan. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

Konkret jatek/ittem nevet tudsz irni?

Kivancsi vagyok mekkora penzkidobasra keszulsz...

17 eve jatszom, de egy ingyenes jatekra sem kellett koltenem.

2018. jan. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Paladins VIP pack, TF2 unusual
2018. jan. 8. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!